Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

OVISNOST O FORUMU

Share

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

OVISNOST O FORUMU

Postaj by kreso on čet 13 svi - 22:42

Evo ljudi moji mene ovo odsustvo s foruma zbog problema s internetom me potaknilo da otvorin ovu temu ,naime nikad nisan moga zamislit da ce mi toliko falit ovi forum i ekipa s njega u ovih misec ipo dana koliko san bez njega ,ja moran rec da inace san osoba koji je cili zivot u sportu i velik san inace protivnik kompjutera uvik mi je bilo draze uzivo s ljudima bacit na balun popit pivo i pricat s njima uzivo a ne neka chatanja i tako nesto slicno ali otkad san u ovoj Italiji i na nagovor zene uzea laptop, otkrija uz pomoc Drazena ovi forum ,(stoga mu se jos jedanput zahvaljujem na tome)nekako san se veza za to da je to stvarno ritual koji svaku vece MORAN obic naravno tu su prije svega tice koje volimo svi! Eto iman osjecaj nekad ko da se znamo duze vrimena svi odnekud prije i svakako svima pozdrav i ugodno druzenje na ovom jedinstvenom forumu

krstokljun

Broj postova : 1676
    Registration date : 01.11.2009

Re: OVISNOST O FORUMU

Postaj by krstokljun on čet 13 svi - 22:59

Hm..., Kreso, dobro si napisao, dosta nas se navuklo na forum, neko ce priznati neko ne, ali je to cinjenica.
    Ima tu dobrih strana, upoznao sam neke dobre ljude, sa nekima sam se i susreo, srecan sam jer su to izuzetni ljudi, nadam se da ce ih biti jos. Mnogo cega sam i naucuo, zbog toga sam i postao clan.
    A sa druge strane previse vremena provodim za kompjuterom, to je lose, ponekad se pitam sto mi je draze, forum ili ptice.
    bom

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on čet 13 svi - 23:07

Krešo moj,nisi jedini. Ista stvar je sa menon. Kad god sam doma,a to je kad se dignem,posli obida i ovako navečer, sve na forumu pregledam. Ali to mi je i puno pomoglo,tako da sam zahvaljujući svima Vama ovu godinu uspio izvuć 1.put u životu mlade do kraja. 1.put i to baštarde. Super sam zadovoljan,osječam se ko pravi tičar. Pozdrav svima ! bounce

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on čet 13 svi - 23:17

da Komiza neka ti bude sa sricon i ubuduce , e da se nadovezen na Krstokljuna a tek poznanstva to je drugi dio price jer velike ticare san i ja upozna u ovih godinu ipo dana naravno puten naseg foruma!

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on pet 14 svi - 0:04

Aca, potsečaš me na Elebija Čelebija lol!
    Pozdrav Od tvog prijatelja

dr.nenad86

Broj postova : 756
    Registration date : 22.04.2009

Postaj by dr.nenad86 on pet 14 svi - 1:13

Sta reci forum + ptice = zavisni pticari...
    Nema dana da ne budem na forumu, kad koliko mogu, upoznao sam dosta ljudi preko foruma i s njima se druzio na raznim izlozbama i prave poznavaoce koji rado dele savete i voljni su da pomognu UVEK, naravno ne svi ali vecina i za to im HVALA VELIKO u ime svih nas koji ucimo i dalje i zbog toga sam ponosan na ovaj forum i sretan sto sam deo takvohg jednog mesta za virtuelno druzenje.... Clan sam oko godinu dana, naucio dosta toga, po malo i pisao, desavalo mi se dosta prijatnih stvari i po koja misterija Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy koju necu moci da odgonetnem ali cu je pamtiti dok sam ziv, latko sam se nasmejao i jos po neko pored mene........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Ni na jednom mestu nema ovoliko strucnjaka kao ovde, nema dana da ne svratim ovde, kad nisam kod kuce kao skoro trazim neko mesto da se ulogujem i vidim sta se radi ovde, neka vrsta zavisti.......

Hvala adminima, vlasniku i svim clanovima foruma za ovakvo druzenje............

Pozdrav cheers

ticar
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 2908
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by ticar on pet 14 svi - 4:25

ja sam bija 5 dana bez kompa pa sam puka ka kokica.imam osječaj kao da sve ljude poznam,s nekima sam se i sreo i stvarno kao da ga poznam odavno,

zamisli isključe nam forum

dr.nenad86

Broj postova : 756
    Registration date : 22.04.2009

Postaj by dr.nenad86 on pet 14 svi - 4:29

Xaxaxxaxa, tu mogucnost ne dopustamo.......... NIKAKO, kao kad narkomanu ukinete drogu tako ce to biti.....

Pozdrav cheers

xyz

Broj postova : 2232

Postaj by xyz on pet 14 svi - 12:05

Iznenadili ste me, jako pozitivno, sa tako lijepim komentarima. Forum mi je palo na pamet osnovati zbog neshvaćenosti PRAVOG tićarstva na većini tadašnjih foruma. Eto 09.06.2008. (datum otvaranja foruma) je bio prije skoro dvije godine, i nadam se da smo puno napredovali, skupila se elita tićara sa područja Balkana i iz inozemstva, toliko sudaca, odličnih uzgajivača, pravih znalaca i stručnjaka.

Bude i ružnih trenutaka, ali uz pomoć Admina i kolega Moderatora, sve se riješi na najbolji mogući način.

Drago mi je da ste svi ovdje, i nadam se da će mo se još dugo družiti.

Pozdrav!

bocka

Postaj by bocka on pet 14 svi - 12:14

Ipak Dražene nisi napomenuo dali ti je forum zaštičen kako ne bi došlo da jednog dana server zatvori forum.
    Ovo te pitam jer na forumu ima toliko vrednog materijala da je prava šteta da se to izgubi.
    Pozdrav Bocka

xyz

Postaj by xyz on pet 14 svi - 13:05

Ako misliš na zaštitu podataka, radi se automatski backup svaki dan.
    Znači sve se "sejva" na kraju svakog dana.

A ako misliš na "propast" davatelja besplatne usluge foruma, što je jako malo vjerovatno, jer imaju ogroman broj foruma, oni na vrijeme obavjeste admine da se prebaci sve na neke druge servere.

Tako da se ne treba brinuti.

bocka

Postaj by bocka on pet 14 svi - 14:36

Nisam znao da imate mogučnost na backup i to je ok.
    Međutim kod besplatnog korištenja foruma neznam dali servere obaveštavaju korisnike a znam da automatski nemože se prebaciti forum na drugi server jedino ako vlasnik želi da to uradi.
    Kod IT sve je moguče ali tvoj forum toliko je obilan i velik da ???
    Ovo pišem jer tako je meni prenešeno pa zato sam ja svoj forum postavio na web stranicu radi njegovu trajnu zaštitu.
    Dražene verujmi da sam ja veoma zainteresovan da ovaj forum ostaje trajan jer u njemu ima neprocenjivo bogastvo od slike i tekstove.
    Pozdrav Bocka

saša vr

Broj postova : 39

Postaj by saša vr on pet 14 svi - 14:46

Forum je odlican.
    Ja vise citam nego sto pisem jer sam ovde da bi nesto naucio, a ima i sta.
    Pozdrav

xyz

Postaj by xyz on pet 14 svi - 15:07

Dragi Bocka, nije moj forum nego naš Wink budi bez brige, sve je OK i u dobrim rukama..

krstokljun

Broj postova : 1676

Postaj by krstokljun on pet 14 svi - 16:19

drazenxp je napisao/la:Dragi Bocka, nije moj forum nego naš Wink budi bez brige, sve je OK i u dobrim rukama..

Tako je Drazene, NAS, i stvaro je nas i SVJETSKI i PREPOZNATLJIV. Very Happy

Gost
    Gost

Postaj by Gost on ned 16 svi - 22:21

Na forumu san upocetku pisa vise,i stvarno je bilo dobrih iskustava,bija san svako 2 minute na forumu,zapravo i sad san al manje pisen pa se nekima cini da nisan tu,al zapravo jesan,neznan sta bi da ne bacin oko malo...

Dobri ljudi ga odrzavaju,i to je najbitnije,dobri ljudi i obitavaju na njemu,sta je isto bitno...

Neke san upozna,doduse preko telefona-nisan nekima moga ispunit obecano,za mi je zbog toga...

Al sad cu se vise posvetit ticama jer zavrsavan osnovnu skolu,teza je od srednje lol!

Fala svima Very Happy

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 23:14

Sada je: sri 7 pro - 23:14.