Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Stiglic x vrzelinka ili obratno

Share

DjordjeVet

Broj postova : 448
    Registration date : 11.06.2008

Stiglic x vrzelinka ili obratno

Postaj by DjordjeVet on uto 10 kol - 17:40

da li je neko od vas imao prilike da se sretne sa ovim bastardom?
    kako se procjenjuju njegove pjevacke sposobnosti, i koliko bi , po vama, bio talentovan ucenik za pjev?

IGOR 72

Broj postova : 18
    Registration date : 11.03.2010

Re: Stiglic x vrzelinka ili obratno

Postaj by IGOR 72 on čet 19 kol - 20:58

Stiglic x vrzelinka-mom je prijatelju uspela ova kombinacija ali od 3 oplodzena jaja izaslo je samo jedno druga dva su uginuli jos u razvoju jajeta,(moram da napomenem da je par i prosle godine bio zajedno ali nije bilo nicega),ptica sad ima negde oko mesec dana i lici na vrzelinku samo je malo krupnija ali po mitarenja bi trebalo da dobije crvenu masku(krunu)oko kljuna.

DjordjeVet

Broj postova : 448
    Registration date : 11.06.2008

Postaj by DjordjeVet on čet 19 kol - 21:56

IGOR 72 je napisao/la:Stiglic x vrzelinka-mom je prijatelju uspela ova kombinacija ali od 3 oplodzena jaja izaslo je samo jedno druga dva su uginuli jos u razvoju jajeta,(moram da napomenem da je par i prosle godine bio zajedno ali nije bilo nicega),ptica sad ima negde oko mesec dana i lici na vrzelinku samo je malo krupnija ali po mitarenja bi trebalo da dobije crvenu masku(krunu)oko kljuna.

ako mozes, stavi njenu sliku, bas da vidimo kako izgleda...nadam se da ce biti muzjak, pa da mozemo cuti i kako pjeva...kad dodje vrijeme... Very Happy

IGOR 72

Postaj by IGOR 72 on sub 4 ruj - 17:44

Evo jos koje slike od malog bastarda

Zadnja promjena: IGOR 72; sub 4 ruj - 23:46; ukupno mijenjano 3 put/a.

IGOR 72

Postaj by IGOR 72 on sub 4 ruj - 17:53

[quote="IGOR 72"]Evo danas sam kod mog prijatelja pa da postavimo neku fotku od maloga bastarda

frizulin

Broj postova : 21
    Registration date : 06.04.2012

Postaj by frizulin on ned 8 tra - 13:41

Ja imam mužjaka frizulin x kanarinka i sad me zanima ako ga oparim sa češljugarkom dali ću dobiti ovakve tiće?? Jeli tko uspio ovakvu kombinaciju dobiti pošto se kaže da su 80% mužjaci plodni???

frizulin

Broj postova : 21
    Registration date : 06.04.2012

Postaj by frizulin on pet 14 lip - 18:11

Može pomoć?? Nabavio sam kanarinku u trećem mjesecu za mužjaka mješanca između frizulina i kanarinke i sad imaju gnjezdo. Prvu turu ležanja je kanarinka obavila prije mjesec dana kada mi je snesla jaja koja sam našao u gnjezdu kao da su isisana bobica grožđa. Neki su me savjetovali da joj fali vitamina, pa sam nabavio i vitamine, makar imaju jajčanu prehranu stalno, jabuku stalno, suhu hranu svaki dan novu, kupovne štapiće sa medom i raznim dodacima i sipinu kost. Nakon šta je propala prva tura tjedan dana sam ih držao razdvojene i sad prije par dana sam ih ponovo spojio, gnjezdo je svila, svaki dan leži po par sati u njemu ali jaja nigdje, šta joj se dešava i šta da napravim??? Jučer su izbacili ispleteno gnjezdo van u kavez, a ona sad leži i dalje na ulošku za gnjezda, a jaja nema?? Molim vas pomagajte jer će mi propasti ova sezona,, ako bude ovako ležala u prazno!!?? Hvala!!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 4:54

Similar topics

-

Sada je: pet 9 pro - 4:54.