Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

LJETNA DRUZENJA

Share

malinois

Broj postova : 1594
    Registration date : 19.03.2009

LJETNA DRUZENJA

Postaj by malinois on čet 16 ruj - 1:21

Ljeto je na izmaku i htio sam podjelit dio atmosfere iz tog perioda .Bavim se uzgojem ptica dosta dugo i u ovom hobiju sam upoznao puno ljudi i stekao VELIKA PRIJATELJSTVA .

Pocet cu od mog VELIKOG prijatelja Pippa a ljeti clana obitelji .Izuzetan covjek ,veseo ,pun duha ,humora …….istina ,voli macke al oprosteno mu je ,Talijan je Very Happy

Prosle godine Pippu su pokradene ptice pa smo odlucili otici u nabavku (Pippo,Fredi i ja ).Gdje ? Naravno u Zadar kod naseg velikog prijatelja Zorana Bukarice .Ovim putem mu se zahvaljivam na gostoprimstvu i pravoj kolegijalnosti sta se tice ptica i situacije u kojoj se Pippo nasao .

Ovako izgleda Zoranova uzgaivacnica

Pippo je neumorno birao i NADAM SE DOBRO IZABRAO Very Happy

Kad smo vec u Zadru zna se s kim ce se provesti dan ,sa forumasima . Vremenko Maricic (mrzlo mliko ) Sime Gobin (sgobin ) Hrvoje Batur (turbozd)

U povratku se svratilo u Split jer je transporter trebalo napuniti do vrha .Posjetili smo naseg prijatelja Duska Erceg Maderca (dva grdelina ) koji je nastavio punjenje Pippovog transportera .Tu je bila cijela ekipa pticara ,forumasa ,koju ovim putem pozdravljam

Very Happy UH ,nesto je zanimljivo vidio u volijeri Very Happy

Nismo imali srece popit pice sa Venom (zvrckosenior ) jer je radio .
    Nas posjet Splitu zavrsio je uz kavu sa Brankom Krstulovicem .

Pocetkom ljeta u posjeti mi je bio nas forumas Šeki (vrbanja ) sa porodicom . Druzili smo se desetak dana .Prica o pticama je bilo do besvjesti .Veliki pozdrav za Sekija ,Melihu i Almina .p.s. Meliha ,cuvaj se pljackasa Very Happy Very Happy. (zanimljiva prica )

Tradicionalno u posjeti je bila ekipa pticara iz Nisa ,Toma Zivadinovic i Aco Jovanovic sa sinom i bratom .Vesela i jako zanimljiva ekipa . O cemu se najvise pricalo ? pa zna se o PTICAMA . Toma je pokusao sarmirati jednu Poljakinju a dal je bilo uspjesno…….nadam se da mu zena ne prati forum Very Happy Very Happy (sala ,naravno )

Krajem ljeta gost mi je bio nas forumas Vase(vasko-mk) iz Stipa ,Makedonija sa jako simpaticnom djevojkom (buducom suprugom ) Draganom .Nadam se da joj nismo dosadili sa pricama o NARAVNO PTICAMA .Veliki pozdrav za Vaska i Draganu .cheers

Ova dva bandita necu niti komentirat ,NEOZBILJNI SU a uz to su mi ispraznili frizider Very Happy

Sigurno se pitate tko je ovaj desni ???!!! pomoci cu vam Very Happy Very Happy To je ON

Veno sa suprugom ,Tino Marjanovic ,Dusko Madarac ,braca Denjo ,Drena ,Davor Skejic (fago ) sa porodicom……… bili su kratko a baterije mog aprata prazne Very Happy Very Happy

Druzenja je bilo PUNO al mi se sve cini ne dovoljno .

Krece izlozbena sezona ,izlozbe pa se NA MOJU VELIKU RADOST DRUZENJA NASTAVLJAJU . .
    cheers

dubrovcanin

Broj postova : 21
    Registration date : 04.10.2009

Re: LJETNA DRUZENJA

Postaj by dubrovcanin on čet 16 ruj - 1:37

Super slike. čini mi se da je Bukarica znatno smanjio broj ptica!?

malinois

Postaj by malinois on čet 16 ruj - 1:38

dubrovcanin je napisao/la:Super slike. čini mi se da je Bukarica znatno smanjio broj ptica!?

pozdrav

Ima on puno ptica ,nisam sve slike postavio Very Happy

malinois

Postaj by malinois on čet 16 ruj - 1:43

NASTAVAK SLJEDI a i posjet Hercegovini Very Happy

Ima tamo i novopecenih malinoasa ,clanova foruma Very Happy

Vrbanja

Broj postova : 378
    Registration date : 07.03.2010

Postaj by Vrbanja on čet 16 ruj - 1:49

VELIKI PPOZDRAV ACI
    anaravno i njegovoj majci MARIJI predivnim domacinima
    10 veoma lijepih sunny dana provedenih u kleku

(sad je Meliha uvjek spremna za pljackase)

olanik

Broj postova : 76
    Registration date : 15.12.2009

Postaj by olanik on čet 16 ruj - 11:25

E Aco,Aco bio si znači u Hercegovini ni javio se nisi,a mene kad bilo šta zanima šaljem pp. Evil or Very Mad
    Ali nema veze ja se nadam ubrzo da Dubrovnika otići, i neću se ni najavljivati već kad kod kolege u Duboku svratim prije toga me eto i u Klek. Smile

malinois

Postaj by malinois on čet 16 ruj - 11:58

olanik je napisao/la:E Aco,Aco bio si znači u Hercegovini ni javio se nisi,a mene kad bilo šta zanima šaljem pp. Evil or Very Mad
    Ali nema veze ja se nadam ubrzo da Dubrovnika otići, i neću se ni najavljivati već kad kod kolege u Duboku svratim prije toga me eto i u Klek. Smile

pozdrav prijatelju

Nisam bio jos u posjeti ,USKORO CU .Nesto mi se carduel usutio Very Happy ,mozda se i ozenio Very Happy

pippo

Broj postova : 362
    Registration date : 01.09.2009

Postaj by pippo on čet 16 ruj - 12:30

ljepe slike.
    pozdravim puno moj prijate vremenko!!!!!!
    ja te ponesim jedne grablje za kosu!!!!!!!

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on čet 16 ruj - 13:59

prva liga slike

dr.nenad86

Broj postova : 756
    Registration date : 22.04.2009

Postaj by dr.nenad86 on čet 16 ruj - 14:43

Svaka cast malinois na slikama i na ovom predstavljanju letnjeg druzenja iz Kleka.......
    Ja mislim da se u Kleku okuplja najveci broj pticara preko leto, mogla bi to postati prava baza svestranog pticarstva....

Svaka cast , to je pravo pticartenje, druzenje i van izlozbi............. cheers

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on čet 16 ruj - 14:51

slazem se sa Nenadovom izjavom... svaka cast Smile

mrzlo mliko

Broj postova : 47
    Registration date : 08.03.2010

Postaj by mrzlo mliko on ned 19 ruj - 14:46

evo mene, pozdravljam sve prijatelje koje znam i neznam a posebno malinoisa koga nema na slikama.

turbozd

Broj postova : 261
    Registration date : 31.08.2010

Postaj by turbozd on ned 19 ruj - 23:26

Pippo,kupili smo mi grablje za Vremenka,ali ih malo koristi.Morat ćemo kupit mašinicu pa na nulu i kosu i brk tek onda bi bija pravi.Možda mu se to i desi!!!

malinois

Postaj by malinois on čet 23 ruj - 17:06

pippo je napisao/la:ljepe slike.
    pozdravim puno moj prijate vremenko!!!!!!
    ja te ponesim jedne grablje za kosu!!!!!!!

grablje stigle al nema vise kose

pippo

Postaj by pippo on čet 23 ruj - 17:39

drago prijate vremenko

ja sam trazi kako se kaze (pettine_ cesalj) i neki nasi prijate kazu grablje

je....ga!!!! imamo dobri prijate.
    caoooooooooo

malinois

Postaj by malinois on pet 24 ruj - 23:41

POZDRAV

Ljetna druzenja se nastavljaju Very Happy . U goste mi je stigao nas clan foruma dr.nemad86 ,Nenad Radojicic . Jedan izuzetno dobar ,kulturan i zanimljiv mladic .Fascinantno je koliko energije taj decko ima .Student 6. godine medicinskog fakulteta ,plese u folkloru ,bavi se uzgojem ptica ,ornitoloski sudac,lovac ,akvaristika ....... uh PUNO JE TOGA .

HM ,ne fali ni meni energije Very Happy ,obisli smo dosta a i jos cemo na par destinacija Very Happy

Podjelit cu s vama nekoliko slika a kad Neno dode doma bit ce toga PUUUUNOOOO Very Happy

Klek

Dolina Neretve

Usce Neretve ,zanimljiv sport . ne znam kako se zove Embarassed (surfaju uz pomoc padobrana )

Za vrijeme komunizma tajna a danas turisticka atrakcija .Tunel za ratne brodove

Posto nam je dosadilo vrtiti se u malom krugu odlucili smo otici do Splita .Neno je izrazio zelju upoznati pojedine uzgaivace i forumase .Posto mi takve aktivnosti Very Happy nisu mrske ETO nas

Glavni vodic nam je bio MARIN

Neno je zazelio nesto .............on zna sta Very Happy

Dobar dio dana smo proveli kod Branka Krstulovica i moram vam reci da se tu potpuno pogubio kad je vidio ptice i pticarnicu .Samo cu vam jednom sliko docarati sta je radio Very Happy (bit ce slika puno kad se vrati doma )

Dok smo mi gledali ptice MARIN je neprekidno "preparkiravao " Very Happy nekog nesretnog grdelina u zelji da zapiva Very Happy ,moga je i vrat slomiti Very Happy

U vecernjim satima otisli smo kod mog VELIKOG prijatelja Vena (zvrcko senior) .Sandra je napravila palacinke ODLICNE .Priznajte da je zvrcko malo smrsavio Very Happy

Posto Neno dosta dugo suradiva i odrzava prijateljske odnose sa nasim forumasom lordom ovo je bila extra prilika da se upoznaju

Ima zvrcko dobre noge Very Happy Very Happy Very Happy

Ovo je za sada ,NASTAVAK SLJEDI .Druzenje sa bracom Denjo ,Vremenkom ,Simom ,Alidzanovic Enverom i Elvirom .........

kreso

Postaj by kreso on pet 24 ruj - 23:47

ajde lakse mi je sad vidija san friske slike od Vene ,u formi je jos Very Happy ,nego Aco jesi ga bar napa di je nesta s foruma ,otvorit cu jednu smisnu temu ne pojavi li se za dva dana !!!!!!!

pippo

Postaj by pippo on sub 25 ruj - 1:57

caoooooo venoooooo.

malinois

Postaj by malinois on sub 25 ruj - 21:43

Kao sta sam i obecao ,postavit cu par slika iz Zadra .Braca Denjo (Edo i Đani) skupili su nas uz put i krenuli smo .

Prva stanica ,rezidencija Alidzanovic .Ovim putem se zahvaljivam gospodi na rucku i svima na gostoprimstvu .Drustvo su nam pravili Vremenko i Sime .

Pogled na volijere

Kao sto vidite SLIKA CE BITI JOS PUUUNO

Nakon posjete Alidzanovicima otisli smo do mog velikog prijatelja Vremenka .Slike ptica NECU postaviti ,nek to bude iznenadenje Very Happy

Ptice smo pogledali detaljno pa smo krenuli kod Sime .Bilo je svega a lipokrom zutih navise ,pogledajte ih Very Happy

Salu na stranu ,Sime je mladi uzgaivac kanarinaca boje ,stazista za istu grupu ptica .Njegove ptice ce krasiti nase izlozbe i sire .

Veliki pozdrav nasem prijatelju Travi koga smo trazili i bezuspjesno pokusavali dobiti na mob. ,nekom drugom prilikom se vidimo

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on sub 25 ruj - 21:58

Svaka cast na slikama... pozdrav svima iz vesele ekipe Smile

kreso

Postaj by kreso on sub 25 ruj - 22:01

dobre slike i kako kaze Ika vesela druzina bas!!!

Branimir

Broj postova : 1968
    Registration date : 12.06.2008

Postaj by Branimir on ned 26 ruj - 19:24

Super slike prava turneja!

vlado

Broj postova : 856
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by vlado on ned 26 ruj - 22:35

Svaka čast momci, vidi se da ste veseljaci i da se volite družit i zabavit.

srdjan nis

Broj postova : 98
    Registration date : 06.05.2009

Postaj by srdjan nis on pon 27 ruj - 11:38

``Ima zvrcko dobre noge Very Happy Very Happy Very Happy ``

U pravu si Aco ima noge ko Stujardesa Laughing
    Veliki pozdrav celoj ekipi.

malinois

Postaj by malinois on pon 27 ruj - 23:01

Ljeto je zavrsilo tako i ljetna druzenja .Dolazi jesen ,sezona izlozbi a druzenja se nastavljaju .Idemo dalje Arrow

Juce sam Nenada ispratio do Mostara i proveli smo fenomenalno vrijeme u isto takvom drustvu cheers . Braca Denjo (Edo i Đani ) uljepsali su nam dan .

Mostar nocu

Denjo Edo i Nenad

Nenad u Đanijevom drustvu

Đani se bavi uzgojem malino kanarinaca tako da tu nismo imali sta slikati Very Happy Ali kod Eda ........... prosudite sami

Osobno sam fasciniran sa normal melanin smedim crvenim mozaicima ,ima u jatu crnih ,sivokrilnih ,feo-ino,ahata,ahatpastela ,izabela pastela ,onixa............. DA SVE SU CRVENI MOZAICI .

Pippo ,vidi je Very Happy ,mislila se sakriti ALI BRZ SAM JA Very Happy

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 12:38

Sada je: pet 9 pro - 12:38.