Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Video Klipovi

Share

baltic

Broj postova : 779
    Registration date : 22.08.2009

Re: Video Klipovi

Postaj by baltic on uto 14 ruj - 16:37

klapa-sinj je napisao/la:Baltiću jel živ damnjan kako se ne javlja .

Poz. klapa-sinj Dačo on ti je vecinom na chatu i bude navecer a kako je posao radit slabuje se javlja .

lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje

Broj postova : 1871
    Registration date : 28.10.2008

Postaj by lord189 on uto 14 ruj - 17:03

MARIN je napisao/la:

a nije to u formi..da su malo bolja pletiva al zija je dobra,da je malo kraća bija bi ništa

koce

Broj postova : 360
    Registration date : 16.04.2010

Postaj by koce on uto 14 ruj - 17:18

Čist mladi grdelin,igra se pletivima,zove,največa zamjerka mu je što na videu malo koristi batudu.Ako se pravilno razvije,guštat češ s njim.Zijada,čestitam,samo naprid i ne osvrči se.

PESTI

Broj postova : 1419
    Registration date : 11.03.2009

Postaj by PESTI on uto 14 ruj - 17:26

MARIN je napisao/la:

Zijada je zaista održao obečanje , dao je Marinu snimku da je postavi pa kvragu i kokice i gledanje ,treba i komentar baciti na ovo. Very Happy
    Vidim da su neki oduševljeni sa dzijadom pa moram priznati da je i mene ugodno iznenadila .Bolja je od zadrine za koju smo se večinom složili da je najbolja na forumu.Ovako mi se čini da fali malo početka dzijade , možda mrvicu V ali ovu dzijadu stvarno treba čuti u živo i mislim da nebi pogrješio.
    Grdelin nema strile ili šporkice iza dzijade što je još jedan veliki plus , pokazao je malo skromnije varijante pletiva ali na ovoj snimci nitko nezna što mu je batuda i kako je na kraju grdelin ispao.
    Čak se traži sa čistom dzijadom pa stavi koje pletivo , mnogo je varijanti kako je mogao ispasti , tu nevalja nagadjati ili je ili nije..Zeleni tj.nespremni grdelini su prepoznatljivi po tome , snimka traje 6 minuta a grdelin je opalio par ,,batudica,, što je velika mana za batudaša.
    To bi bilo mojih nekoliko komentara u vezi vidjenoga ,možda postoji snimak ovog grdelina gdje je ,,gotov grdelin ,,da se vidi što je izabrao za batudu jer period od vidjenog i gotovog grdelina je najkritičniji ,tu se kuje željezo i stvara grdelin .
    Nije za ocjenu jer je previše rano snimnjen ali je grdelin od kojeg može biti vrlo dobar tić ali i nikakav.

DOMO
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 68
    Registration date : 27.08.2009

Postaj by DOMO on uto 14 ruj - 20:47

Evo i ja ču samo reč tič je dobar i ima materijala a sad na šta je sija i na šta če sist neznam,zijada ja mislim da se pesti sad zabrinija glede onog dvoboja,pozdrav

Dax BG

Broj postova : 331
    Registration date : 15.04.2009

Postaj by Dax BG on uto 14 ruj - 21:25

U BL,najveci mestar ima tica od 4 godine koji ima 2 batude. Prva koju uvek stavlja na broj 1 je:CVRRRR-trrr-KKRRR-ZIJA, a druga trostruko i zija. Drzi ga posebno od svih ptica jer on sam ne zna kada ce se "prebaciti". Kada se nasadi na drugu moze je tuci po 2 sata...

MARIN

Broj postova : 2096
    Registration date : 17.11.2008

Postaj by MARIN on uto 14 ruj - 22:30

Koce, Domo! Dobra Vam večer!
    Vidim da ste tu.
    Kako je Zijada Vaš prijatelj uredno ste izbjegli prokomentirati dziju.A baš me interesira Vaše mišljenje.

Zadnja promjena: MARIN; sri 15 ruj - 14:03; ukupno mijenjano 1 put.

MARIN

Postaj by MARIN on uto 14 ruj - 22:35

SASTANAK NA CHATU.
    Malo strpljenja ,sad će oni.

MARIN

Postaj by MARIN on uto 14 ruj - 22:47

Njih pet ,a ja sam .Što sad?

Ništa idem pogledat drugo poluvrijeme,a do tada će valjda bit i odgovor.

koce

Postaj by koce on uto 14 ruj - 23:04

Marine,ne ometaj sastanak "glatkih" No

DOMO
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 68
    Registration date : 27.08.2009

Postaj by DOMO on uto 14 ruj - 23:06

Nismo se dugo čuli, evo ja ču samo pozdravit svog prijatelja Marina. cheers

MARIN

Postaj by MARIN on sri 15 ruj - 0:12

Pogleda ja utakmicu,vijesti i reklame ,a od odgovora ništa.
    Jer lakše je nalazit mane tuđim tićima,nego svojim i od svojih prijatelja.
    Svoje ćemo samo hvalit.

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on sri 15 ruj - 0:14

Very Happy

koce

Postaj by koce on sri 15 ruj - 8:32

MARIN je napisao/la:Pogleda ja utakmicu,vijesti i reklame ,a od odgovora ništa.
    Jer lakše je nalazit mane tuđim tićima,nego svojim i od svojih prijatelja.
    Svoje ćemo samo hvalit.

Nismo mogli Marine,bili smo do 2 45h na sastanku "glatkih".Što se tiće grdelina od Zijade,sve je dobro osim zijade.Na današnje doba mladi grdelin za poželit,čist,ima puno više lipih stvari nego grubih,igra se pletivima.Kratak je u pletivima na batudi(što meni niti malo ne smeta),jedino što nije po mom guštu je boja zijade.Dužina zadovoljava.

zijada

Broj postova : 354
    Registration date : 07.08.2010

Postaj by zijada on sri 15 ruj - 11:39

Marine ti si jedini ima prilike pogledat cili snimak eto slobodno daj svoj komentar.Pozdrav svim tičarima.

MARIN

Postaj by MARIN on sri 15 ruj - 12:34

zijada je napisao/la: Marine ti si jedini ima prilike pogledat cili snimak eto slobodno daj svoj komentar.Pozdrav svim tičarima.

Prvo da ovo raščistimo kako me nebi netko krivo shvatio.
    Grdelin je dobar i u svakom slučaju materijal za ostavit.Pogotovo kad se uzme u obzir da se radi o mladom tiću i da je snimano početkom četvrtog miseca ,kad je daleko od prave forme.Čist je,solidni zovi i pletiva(meni ne baš bitno),a dzija pa recimo srednja.Daleko od vrlodobre ,ali zadovoljavajuća ,pogotovo danas u općem nedostatku i ovakvih.Znači sve skupa ,u ovom momentu jedan sasvim pristojan grdelin.Kakav će bit kad se digne ne znam .Mogu samo predpostavljat.Sigurno će povečat broj batudi i u tome će sigurno biti bolji.a da li će pritom skratit dziju ne znam.

karlo

Broj postova : 82
    Registration date : 22.12.2009

Postaj by karlo on sri 15 ruj - 12:51

marine,u potpunosti se slažen sa tvojim osvrtom zijadinog grdelina... farao

baltic

Postaj by baltic on sri 15 ruj - 13:27

zijada je napisao/la: Marine ti si jedini ima prilike pogledat cili snimak eto slobodno daj svoj komentar.Pozdrav svim tičarima.

MARINE pusti nam i drugu polovinu snimke taman moze stati ispod 10 minuta je pa da jos malo gustamo mozda jos negdje tic stavi zijadu Basketball

MARIN

Postaj by MARIN on sri 15 ruj - 13:34

baltic je napisao/la:

MARINE pusti nam i drugu polovinu snimke taman moze stati ispod 10 minuta je pa da jos malo gustamo mozda jos negdje tic stavi zijadu Basketball

U redu.
    Moram uvatit sina da to napravi.

Ali Balta nisi mi jasan kako možeš guštat?Jer ova dzija nije "ka mliko" i ne prolazi kroz ušicu od igle.Po vašim teorijama onda bi to bila neispravna dzija.

PESTI

Postaj by PESTI on sri 15 ruj - 13:37

Koja korist od ostatka videa jer ionako pojedince samo dzijada zanima ,čuli su je ,ali nema komentara na postavljeno.

baltic

Postaj by baltic on sri 15 ruj - 13:49

MARIN je napisao/la:
    baltic je napisao/la:

U redu.
    Moram uvatit sina da to napravi.

Ali Balta nisi mi jasan kako možeš guštat?Jer ova dzija nije "ka mliko" i ne prolazi kroz ušicu od igle.Po vašim teorijama onda bi to bila neispravna dzija.

Stas MARINE kakava je takva je nekad malo manje a nekad malo vise zaskripi ali ipak to je mlad grdelin tko zna mozda mude napredovo i sa zijadom.

Nije nesspravna ima izvedbu,duzinu fali joj malo boje i odma bi bila vrlodobra ko u Koce Wink

Zadnja promjena: baltic; sri 15 ruj - 13:54; ukupno mijenjano 3 put/a.

MARIN

Postaj by MARIN on sri 15 ruj - 13:50

Na kraju je Koce ipak reka da mu se ne sviđa boja.
    A koliko sam ja razumija njihovu teoriju "od glatke dzije"ako ne valja boja onda ne valja ni dzija.Neispravna je.A ovog tića hvale.Ne misle valjda,kad se digne,da će prominit i boju.Tako da mi ništa nije jasno.
    Sve ostalo im je manje bitno,bolje rečeno nebitno.A sve hvale samo dziju ne spominju.

baltic

Postaj by baltic on sri 15 ruj - 14:10

MARIN je napisao/la:Na kraju je Koce ipak reka da mu se ne sviđa boja.
    A koliko sam ja razumija njihovu teoriju "od glatke dzije"ako ne valja boja onda ne valja ni dzija.Neispravna je.A ovog tića hvale.Ne misle valjda,kad se digne,da će prominit i boju.Tako da mi ništa nije jasno.
    Sve ostalo im je manje bitno,bolje rečeno nebitno.A sve hvale samo dziju ne spominju.

Mozda bi mogao i napredovati da je sluso mestra ali kako sam ja cuo ovaj tic je ispao ovakav sam od sebe. Tako da mozemo samo da predpostavimo kakav ce sada iz mode da izadje.

pozz.

MARIN

Postaj by MARIN on sri 15 ruj - 14:17

Balta počekat ću da vidim što kažu i ostali stručnjaci,a onda ću ti odgovorit na ovo što si naknadno nadodao u svoj komentar.

PESTI

Postaj by PESTI on sri 15 ruj - 14:19

Zijada , ajde bar ti komentiraj svog grdelina ,poslije snimke počeo sam te sve ozbiljnije shvačati za razliku od ostatka ekipe.
    Kako je na kraju i završilo sve oko ove tice.
    Baci vidjenje i na dzijadu , pozzz!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:20

Sada je: sri 7 pro - 21:20.