Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Video Klipovi

Share

Darko

Broj postova : 25
    Registration date : 27.04.2011

Re: Video Klipovi

Postaj by Darko on ned 11 oľu - 13:06

Snimio sam ga na 10 .03. 2012 pozdrav Bocka

zelandur
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 244
    Registration date : 13.03.2010

Postaj by zelandur on ned 11 oľu - 18:49

svaka cast ovo se nevida svaki dan sretno queen

ticar
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 2908
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by ticar on ned 11 oľu - 20:27

pokenjat će ti večeru. Very Happy

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 11 oľu - 21:13

Bravo Darko! cheers
    I smanji majonezu, puna je holesterola Laughing

Darko

Postaj by Darko on sub 31 oľu - 22:31

moj mali bastard 2012

http://www.youtube.com/watch?v=UPHAFMZVXhM&list=UUTRXl4-50qdyB_MwjGxa9lg&index=2&feature=plcp

Zadnja promjena: Darko; pon 2 tra - 0:08; ukupno mijenjano 1 put.

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on ned 1 tra - 1:02

Bravo Dare, koliko bastarda je bilo u leglo ? cheers

Darko

Postaj by Darko on ned 1 tra - 11:47

Bocka pet bastarda je bilo u leglu i svi su dobri ...

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on ned 1 tra - 12:42

Svaka čast Darko,stvarno je lip,koja kanarinka mu je bila mater ?

komiza

Postaj by komiza on ned 1 tra - 12:56

Dobro si onu baštardu na kraju videa naučio zijadu,svaka čast ! bounce

neznalica

Broj postova : 6
    Registration date : 16.04.2012

Postaj by neznalica on čet 19 tra - 15:43

bounce kako su odliiicni.

grdelin-omiš

Broj postova : 40
    Registration date : 04.10.2009

Postaj by grdelin-omiš on pon 30 tra - 20:53

evo jedan odličan dokumentarni film Joakima Marušića,snimljen u Omišu 70-tih godina. dio tradicije http://youtu.be/E3Lhl9GCmRE p.s. nadam se da moderatori nece bit ljuti jer ovo je ipak dio povijesti....
    pozdrav svim ljudima dobre volje Surprised

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on pon 30 tra - 22:48

Odusevio me klip, ljepo je potsetiti se na mlade dane

komiza

Postaj by komiza on pon 30 tra - 23:05

Stvarno lipo.

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on uto 1 svi - 0:00

vrhunski video!!

Merlo

Broj postova : 426
    Registration date : 22.08.2008

Postaj by Merlo on uto 1 svi - 16:50

Ovo je bilo dok je bog jos po zemlji oda. Very Happy

Dule

Broj postova : 340
    Registration date : 24.03.2009

Postaj by Dule on sri 6 lip - 1:18

Evo sam našao malo vremena da snimim moj prošlogodišnji par majora u pripremama za parenje.

Ive Labin

Broj postova : 124
    Registration date : 01.04.2012

Postaj by Ive Labin on sri 6 lip - 13:06

lijepo susjed.cini mi se da je to podosta velika volijera.kako je zavrsilo na kraju?je bilo uspjesno?

angelo

Broj postova : 72
    Registration date : 30.08.2010

Postaj by angelo on pet 8 lip - 12:05

Evo me na ovoj temi nakon dugo vrimena...pošto vidim da da tema baš ne obiluje onim čim bi trebala....evo da ja započnem(makar se nadam)...Pa ljudi moje sada je vrime od pivanja grdelina...
    Mislija san se bi li uopće stavlja,to će zoranv najbolje znati....hahhha zorane...iako san ti reka da neću...a jebiga šta ću kad san takav...naljutin se...pa me malo pusti...i uvik tako ukrug....
    Zoranv će najbolje i znati kako je došlo do ovoga da ga uopće snimim....iako sam večer prije malo više "nakvasija grlo"....a što mi se čuje i po glasu na kraju snimke....hahahhaa....
    Izdalo me je i grlo i ruka...a jadni tići su još bili imali volju pivat...a iako san leža na kauču i snima... mene je izdala ruka i uvatija me oni gadni,karakteristični kašalj poslin večeri provedene uz čašicu i cigare....
    Inače,ovo je sad dvogodišnjak šta je na prozoru...ako se ko sića onaj šta je lani bija na ovom forumu....i samo ću reć da mi netko još jedanput kaže da se ne more izbacit puno bolje od učitelja(mislim na mlade štaje on izbacija).... a prvenstveno mislim na zijadu ....
    Nadam se da će ovo bit prvi od videa šta je stavljen(mislim na pjev)...opet ću ponovit da ja od ovoga neman ništa...osim šta guštan u ovome...i kako god volin pokazat svoje...tako mi je drago čut i tuđe(ako nikako drugačije,makar ovim putem...)...nešto novo....
    Snimano je mobitelom....evo ljudi...pa "udrite"....

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on pet 8 lip - 15:40

Vinko,vidi se tko zna i tko ima Smile ,samo naprijed Sokole Wink Smile

angelo

Postaj by angelo on pet 8 lip - 19:02

ehhh zorane...znanje u tičiji još nisam potkrijepija nikakvom titulom...hahhah (za razliku od nekih)....pa prema tome toliko i znam....znam onoliko koliko sam "papirnato" potkrijepija...a još uvik nisam...hahha...ja sam tu još uvik na amaterskoj-hobi razini(cilih 35-40 godina)....Ja u tičiji jedino znam da je pravilo da - nema pravila,a pošto sam sklon nekakvim improvizacijama....skoro uvik nešto improviziram...nekad pogodim...a nekad i ne...
    I šta sad kad san pogodija ...ja znan...ma znan ja moj kurac...eno pogodija slučajno...a šta kad falijen..a falijen dosta puta...hahha...
    Znači niti ja imam titule u tičiji...niti mi tribaju....niti mi tići imaju imena...bilo kakva,a pogotovo ne zvučna,niti su ikada imali...Jedino san nekome zna dat ime iz sprdnje jer je ima nekakvu manu...ili je bija po nečem karakterističan...i ništa više...a i to više zbog toga da mi prijatelji međusobno znamo o kojem se tiću radi....

riberi

Broj postova : 182
    Registration date : 09.02.2009

Postaj by riberi on pet 8 lip - 22:18

a kako ce mo ,,udrit,, po ovakoj tici.he he.sta drugo rec nego fala ti sto si postavio ovaj snimak.Kao i uvjek Vinko skroman na rijecima o sebi.
    nadam se da ce bit snimaka i od drugih kolega ticara.Ne moraju njihovi grdelini imati zvucna imena ali neka znaju pjevati ono sto se trazi od njih.

pozdrav. cheers

Vinko samo guraj naprijed.....

Carduel

Broj postova : 1278
    Registration date : 29.07.2009

Postaj by Carduel on pet 8 lip - 23:28

angelo je napisao/la:Evo me na ovoj temi nakon dugo vrimena...pošto vidim da da tema baš ne obiluje onim čim bi trebala....evo da ja započnem (makar se nadam)... Pa ljudi moje sada je vrime od pivanja grdelina...

Snimano je mobitelom....evo ljudi... pa "udrite"....

Jedan moj prijatelj je rekao:"Nemojmo gledati ptici mane nego dobre stvari" pa tako i moj komentar će biti u tom pravcu. Kao prvo iskrene čestitke Vinko na ovako kvalitetnom štigliću. Što kažu u Ruži vjetrova: Ima se, meže se, vala dragom Bogu. Želim ti puno uspjeha u ovoj godini i neka bude još ovakvih i boljih tića. Živio! cheers

angelo

Postaj by angelo on sub 9 lip - 10:50

riberi je napisao/la:a kako ce mo ,,udrit,, po ovakoj tici.he he.sta drugo rec nego fala ti sto si postavio ovaj snimak.Kao i uvjek Vinko skroman na rijecima o sebi.
    nadam se da ce bit snimaka i od drugih kolega ticara.Ne moraju njihovi grdelini imati zvucna imena ali neka znaju pjevati ono sto se trazi od njih.

pozdrav. cheers

Vinko samo guraj naprijed.....

Sole ono nije skromnost,nego jednostavno - istina.Znaš šta ja mislim o onima koji sebe i svoje uzdižu (bez obzira, sa razlogom ili bez razloga)...ma ništa...bolje da ne pišem....
    Nego samo da te pitam.Koliko ti poznaješ "meštara od svoje struke",bilo o kojoj struci da se radi,koji sebe uzdižu do nebesa,a da su zaista pravi meštri te struke.Ja malo... skoro pa nijednog.Ako i poznajem kojeg,to je neka bahata budala,sa kojom ne volim imat nikakvog posla.

markoxp

Broj postova : 14
    Registration date : 06.02.2012

Postaj by markoxp on ned 10 lip - 12:59

angelo je napisao/la:Evo me na ovoj temi nakon dugo vrimena...pošto vidim da da tema baš ne obiluje onim čim bi trebala....evo da ja započnem(makar se nadam)...Pa ljudi moje sada je vrime od pivanja grdelina...
    Mislija san se bi li uopće stavlja,to će zoranv najbolje znati....hahhha zorane...iako san ti reka da neću...a jebiga šta ću kad san takav...naljutin se...pa me malo pusti...i uvik tako ukrug....
    Zoranv će najbolje i znati kako je došlo do ovoga da ga uopće snimim....iako sam večer prije malo više "nakvasija grlo"....a što mi se čuje i po glasu na kraju snimke....hahahhaa....
    Izdalo me je i grlo i ruka...a jadni tići su još bili imali volju pivat...a iako san leža na kauču i snima... mene je izdala ruka i uvatija me oni gadni,karakteristični kašalj poslin večeri provedene uz čašicu i cigare....
    Inače,ovo je sad dvogodišnjak šta je na prozoru...ako se ko sića onaj šta je lani bija na ovom forumu....i samo ću reć da mi netko još jedanput kaže da se ne more izbacit puno bolje od učitelja(mislim na mlade štaje on izbacija).... a prvenstveno mislim na zijadu ....
    Nadam se da će ovo bit prvi od videa šta je stavljen(mislim na pjev)...opet ću ponovit da ja od ovoga neman ništa...osim šta guštan u ovome...i kako god volin pokazat svoje...tako mi je drago čut i tuđe(ako nikako drugačije,makar ovim putem...)...nešto novo....
    Snimano je mobitelom....evo ljudi...pa "udrite"....

Jebiga vinko nisan uspija čut,bija san puno zaposlen turistkinjama na braču Laughing

riberi

Broj postova : 182
    Registration date : 09.02.2009

Postaj by riberi on pon 11 lip - 20:35

http://www.youtube.com/watch?v=8kmHkDcaFG4&list=UUSM1C4_iiiRj2wE3SrLvSsg&index=1&feature=plcp

evo nesto i iz moje radionice,Skromno ali sasvim solidno u odnosu na neke postavljene snimke od kolega ticara,
    molio bi i ostale ticare da postave nesto .pozdrav.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:15

Sada je: čet 8 pro - 21:15.