Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

ne odustajem

Share

DjordjeVet

Broj postova : 448
    Registration date : 11.06.2008

Re: ne odustajem

Postaj by DjordjeVet on pet 24 ruj - 18:14

vlajkobl je napisao/la: Smile Smile Smile Smile
    necu je pustat sigurno jedino ako zena nepusti sto joj oduzimam prostor na balkonu

nego ima i jedan dio kuhinje viseci sa dvoje vrata sta mislite jel to maleno da napravim letac
    dimenzije su stadardne 80x60x25 taj mogu obesiti na zid a uklapa mi se na balkonu zbog prostora i koliko bi tu mogao drzati ptica

od gornjeg dijela visece mozes napravit sjajan letac za pet-sest i koju pticu vise...mozda je samo malo plitak, ali za stiglice to i nije toliko bitno...
    ako hoces da vidis kako to izgleda, pogledaj temu " moja terasa", tu ima slika mog letaca koji je radjen bas od visece...

vlajkobl

Broj postova : 103
    Registration date : 05.04.2010

Postaj by vlajkobl on pon 27 ruj - 10:46

DjordjeVet je napisao/la:
    necu je pustat sigurno jedino ako zena nepusti sto joj oduzimam prostor na balkonu

nego ima i jedan dio kuhinje viseci sa dvoje vrata sta mislite jel to maleno da napravim letac
    dimenzije su stadardne 80x60x25 taj mogu obesiti na zid a uklapa mi se na balkonu zbog prostora i koliko bi tu mogao drzati ptica

od gornjeg dijela visece mozes napravit sjajan letac za pet-sest i koju pticu vise...mozda je samo malo plitak, ali za stiglice to i nije toliko bitno...
    ako hoces da vidis kako to izgleda, pogledaj temu " moja terasa", tu ima slika mog letaca koji je radjen bas od visece...

e gledao sam tvoj letac i oducio da cu ga tako i napraviti kod Mome sam narucio prednju stranu da mi napravi bice gotovo do kraja sedmice pa cu staviti slike da vidis

vlajkobl

Postaj by vlajkobl on uto 28 ruj - 18:27

vlajkobl je napisao/la:
    DjordjeVet je napisao/la:

e gledao sam tvoj letac i oducio da cu ga tako i napraviti kod Mome sam narucio prednju stranu da mi napravi bice gotovo do kraja sedmice pa cu staviti slike da vidis

evo i moj prvi letac gotov jos tacna sutra i stavljam ptice nego sta unutra predlazes kako i koje vrecke da stavim ili mozda da stavim neku granu unutra Wink

vlajkobl

Postaj by vlajkobl on sri 29 ruj - 1:42

Interesujeme da posto imam dva stiglica skoro uhvacena i jednog starog oko godinu i po,
    jel mogu da i stavim zajedno u letac ili da ostavim starog u kavezu preko zime
    letac mi je 80x60x30 koliko ptica mogu drzati unutra

vlajkobl

Postaj by vlajkobl on sri 29 ruj - 2:07

unaprijed se zahvaljujem na odgovorima cheers

DjordjeVet

Broj postova : 448
    Registration date : 11.06.2008

Postaj by DjordjeVet on sri 29 ruj - 17:26

vlajkobl je napisao/la:
    evo i moj prvi letac gotov jos tacna sutra i stavljam ptice nego sta unutra predlazes kako i koje vrecke da stavim ili mozda da stavim neku granu unutra Wink

letac dobro izgleda, samo mu je ladica malo plitka za moj ukus...a opet, to znaci da ces ga morati cesto cistiti, sto je dobro... Very Happy

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:15

Sada je: sri 7 pro - 21:15.