Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

provjerite što pišu novi zakoni

Share

bembo

Broj postova : 138
    Registration date : 25.11.2008

provjerite što pišu novi zakoni

Postaj by bembo on uto 28 ruj - 16:09

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/za-ubijanje-mrava-kazna-zatvora-do-tri-godine-51801.php
    tragom ovog članka u dnevnom tisku a koji sam vidio na jednom drugom forumu,(postan od jednog našeg člana kojeg pozdravljam), neznajući gdje ga postati svim članovima foruma i uzgajivačima ptica u Srbiji preporučam da dobro prouče zakone ne bi li imali problema s raznoraznim "ljubiteljima životinja", i naročito s inspekcijom.

Srdačan pozdrav!

krstokljun

Broj postova : 1676
    Registration date : 01.11.2009

Re: provjerite što pišu novi zakoni

Postaj by krstokljun on uto 28 ruj - 16:17

Necemo uskoro smjeti ni crve brasnare stiglicima davati.
    Bocka tebi se "smije" elektricna stolica Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    Ako dodje do toga ja cu Sad Sad Sad

Salu na stranu, svjedoci smo vrlo rigoroznih zakonskih normi, koje cemo morati vrlo ozbiljno i studiozno prouciti jer mozemo imati problema.
    I to vrlo ozbiljnih.

bembo

Broj postova : 138
    Registration date : 25.11.2008

Postaj by bembo on uto 28 ruj - 16:27

savjet je preko saveza, odnosno udruga obratiti se nadležnom ministarstvu sa konkretnim prijedlozima za legalizaciju hobija (uzgoja). Sve to je potrebno učiniti što prije da se ne dogodi da nam hoby postane noćna mora radi raznoraznih neznalica i bolesnika. U Hrvatskoj se propisi polako prilagođavaju uvjetima uzgoja i realnom potrebama uzgajivača ali i potrebama zaštite ptica u prirodi zahvaljujući grupi entuzijasta koji su uložili veliki trud i rad za dobro svih nas. Ovom prilikom zahvaljujem svim članovima RS, nabrojiti ću ih po nickname: Harzer(sritan rođendan), Fago, Ikayake i jedan kojem ne znam nickname ali znam ime D. Mihaliček. scratch

xyz

Broj postova : 2232
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by xyz on uto 28 ruj - 18:12

Mislim to su nebuloze, štite mrave, to je apsurd totalni, a i druge nevjerovatno štetne životinje (vukove) a šta rade kravama u klaonici, kukom je zakače kroz vrat pa je vuku na dodatno klanje, svinje pištoljem u čelo pa kolji dalje, amerikanci spoje šijun (gumu) tukama u kljun do želudca kako bi ih mogli doslovno pumpati koncentratom da se brže tove, i nepomične u malom kavezu čekaju klanje.

Di ide ovi svit, di ide majke ti..

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 7:24

Sada je: pon 5 pro - 7:24.