Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Dokumentarac ONCE BROTHERS

Share

Sina BL

Broj postova : 202
    Registration date : 31.10.2008

Dokumentarac ONCE BROTHERS

Postaj by Sina BL on sub 16 lis - 22:15

Evo ljudi, ko hoce nek pogleda, ja sam ga od pocetka do kraja gledao sa knedlom u grlu.

1.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=3hOst_NExGI&feature=related

2.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=qF5fN08RTQs&feature=related

3.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=qg2PWkoZXjo&feature=related

4.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=DXjjHKYc6tY&feature=related

5.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=PrUymteD3cs&feature=related

6.Dio
    http://www.youtube.com/watch?v=-951k59xMV0&feature=related

Pozdrav svim dobrim ljudima! cheers

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Re: Dokumentarac ONCE BROTHERS

Postaj by bocka on ned 17 lis - 0:24

Sina BL,
    Hvala ti što si postavio ove linkove, jes da si me veoma rastužio ali takve momke retko se rađaju.
    Onaj koj nije imao prilike videti i osetiti to bratstvo i jedinstvo nema pravo na komentar, ja sam ponosan i sretan da sam živio u to Titovo vreme.

Bocka

grdelin-omiš

Broj postova : 40
    Registration date : 04.10.2009

Postaj by grdelin-omiš on ned 17 lis - 10:37

teško je bilo šta reć nije bilo lako pogledati ovaj dokumentarac.......

http://www.youtube.com/watch?v=cUtX5chgIc4

R.I.P Sad

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 17 lis - 12:46

Kakva je to bila generacija, kakvi asovi...to se vise nikad ne radja!!! Basketball

Dean

Broj postova : 1847
    Registration date : 19.08.2008

Postaj by Dean on ned 17 lis - 13:12

počeo sam malo gledati na youtube...ali ja bi to na TV

ima neko link na rapidshare ili slično...

ispravak našao sam :-))

koga zanima:

Kod:
    http://www.fileserve.com/file/EGNyVsP
    http://www.fileserve.com/file/QFcrYgD
    http://www.fileserve.com/file/39T4DFM
    http://www.fileserve.com/file/hYzwqNt

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on ned 17 lis - 17:09

evo ja cu mozda ispast smisan, ovaj odnos njih petorice znaci Divca ,pok. Drazena ,Radje ,Kukija,Paspalja znaci druze se, ko braca su spojija ih je sport puno godina su zajedno proveli uz bivsu reprezentaciju Juge, rat ih nije odvojija i sve to slicno mi imamo na ovon forumu ima nas razlicitih nacionalnosti svi se slazemo nikad nije bilo nekih ekscesa na nacionalnoj osnovi da je uznemirilo forum ,jedine prepirke su u razmisljanjima u samoj ornitologiji i razlicitim praksama znaci veliki je ovo rezultat kad toliki broj clanova prijateljski je voljan pomoc kolegama u ovon hobiju nije bitno jel savjetom ,odgovorom na nesto pa do pozivanja i ugoscivanja clanova bez obzira na to ko je sta i odakle je !!! Zato ja osobno nas vidin i poistovjecujem sa ovin akterima ovog dokumentarca ,vrlo slicna je to situacija u sustini jedina razlika je to da se oni puno duze poznaju!

Sina BL

Postaj by Sina BL on ned 17 lis - 21:12

bocka je napisao/la:Sina BL,
    Hvala ti što si postavio ove linkove, jes da si me veoma rastužio ali takve momke retko se rađaju.
    Onaj koj nije imao prilike videti i osetiti to bratstvo i jedinstvo nema pravo na komentar, ja sam ponosan i sretan da sam živio u to Titovo vreme.

Bocka

Pozdrav Bocka!

Ja sam bio dijete, al sjecam se ko danas kad me je cale odveo u dvoranu "Borik" u Banjaluci da gledam revijalni mec izmedju Cibone i Borca. San mi je bio da gledam Drazena uzivo, i iako sam rodjen u Banjaluci i cijeli zivot sam navio za Borac, sjecam se kako sam se radovao jer je Drazen pobjedio 31 razlike Smile

I ja sam se rastuzio Crying or Very sad

Inace, kad sam bio dijete i kad sam odlazio kod babe i dede (a oni su uvijek cuvali par mojih ptica da se imam cim zanimati kad dodjem), baba bi stavila stiglicu i kanarincu ljuljaske u kaveze i gledala ih kako proskacu kroz njih i obojicu je zvala Drazen Smile Inace, nikad niko nije volio gledati kosarku, tako navijati i psovati, radovati se i plakati kao moja baba. Ali samo reprezentaciju Jugoslavije, nikad klubove...

ps. Zoka(Zoran ptice pjevice), znao sam da ce se tebi ovo svidjeti, ti to vjerovatno posmatras i iz jednog drugog ugla, s obzirom da si profesionalno igrao... Basketball

Pozzzz

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on pon 18 lis - 0:06

Sina, poznavao sam Drazena licno kao i Divca, Paspalja i Djordjevica. Sve su to bili pravi momci a posebno Vlade Divac. Znas ti kako je to prava ljudina od covjeka, to se ne moze rijecima opisati.

Sina BL

Postaj by Sina BL on pon 18 lis - 0:19

zoran ptice pjevice je napisao/la:Sina, poznavao sam Drazena licno kao i Divca, Paspalja i Djordjevica. Sve su to bili pravi momci a posebno Vlade Divac. Znas ti kako je to prava ljudina od covjeka, to se ne moze rijecima opisati.

Vjerujem! To se vidi i iz ovog filma, ali i ranije sam to znao, jednostavno covjek je nesto posebno! Div od covjeka! Onoliki covjek, a onako "lagan". Smile

bocka

Postaj by bocka on pon 18 lis - 21:34

Sina,
    Kad si me prozvao moram ukratko da ti odgovorim jer verujmi da sam ja jugo nostalgičar i dok sam živ takav ču ostati.
    Tadašnja Jugoslavija bila je velesila u svim ekipnim sportovima, trebam li pominjati vaterpolo, rukomet, odbojka i da ne nabrajam ostale sportove, u pojedinačnih sportova bilo je na pretek svetskih prvaka.
    U spotru oduvjek se stvaralo to pravo prijateljstvo a ja sam to doživeo kao savezni igrač, sudac i delegat u odbojci, to je period najlepši u mom životu.
    Slažem se šta je Krešo naveo u njegovom postu, ovaj forum upravo nas spaja pomoču tih nezaboravnih godina zajedničkog života.
    Želja mi je a to sam naveo več nekoliko puta da se organizujemo i da napravimo jedan zajednički susret u širem sastavu od članova ovog foruma, bude li ta ideja jednom se ostvarila garantujem da če to postati dugogošnja tradicija.

Pozdrav Bocka

Vasko-MK

Broj postova : 318
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by Vasko-MK on uto 10 svi - 15:55

kreso je napisao/la:evo ja cu mozda ispast smisan, ovaj odnos njih petorice znaci Divca ,pok. Drazena ,Radje ,Kukija,Paspalja znaci druze se, ko braca su spojija ih je sport puno godina su zajedno proveli uz bivsu reprezentaciju Juge, rat ih nije odvojija i sve to slicno mi imamo na ovon forumu ima nas razlicitih nacionalnosti svi se slazemo nikad nije bilo nekih ekscesa na nacionalnoj osnovi da je uznemirilo forum ,jedine prepirke su u razmisljanjima u samoj ornitologiji i razlicitim praksama znaci veliki je ovo rezultat kad toliki broj clanova prijateljski je voljan pomoc kolegama u ovon hobiju nije bitno jel savjetom ,odgovorom na nesto pa do pozivanja i ugoscivanja clanova bez obzira na to ko je sta i odakle je !!! Zato ja osobno nas vidin i poistovjecujem sa ovin akterima ovog dokumentarca ,vrlo slicna je to situacija u sustini jedina razlika je to da se oni puno duze poznaju!

Potpuno si u pravu Kreso. Da samo tako nastavimo. Veliki pozdrav iz Makedonije svim clanovima naseg najboljeg foruma Very Happy

Vasko-MK

Broj postova : 318
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by Vasko-MK on uto 10 svi - 15:57

bocka je napisao/la:Sina,
    Kad si me prozvao moram ukratko da ti odgovorim jer verujmi da sam ja jugo nostalgičar i dok sam živ takav ču ostati.
    Tadašnja Jugoslavija bila je velesila u svim ekipnim sportovima, trebam li pominjati vaterpolo, rukomet, odbojka i da ne nabrajam ostale sportove, u pojedinačnih sportova bilo je na pretek svetskih prvaka.
    U spotru oduvjek se stvaralo to pravo prijateljstvo a ja sam to doživeo kao savezni igrač, sudac i delegat u odbojci, to je period najlepši u mom životu.
    Slažem se šta je Krešo naveo u njegovom postu, ovaj forum upravo nas spaja pomoču tih nezaboravnih godina zajedničkog života.
    Želja mi je a to sam naveo več nekoliko puta da se organizujemo i da napravimo jedan zajednički susret u širem sastavu od članova ovog foruma, bude li ta ideja jednom se ostvarila garantujem da če to postati dugogošnja tradicija.

Pozdrav Bocka

Odlicna ideja Bocka, nadam se da te vecina clanova podrzava pa ajde nek organizacija krene od nekuda, tu smo da pomognemo i da se realizuje ova tvoja odlicna ideja. Pozdrav

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on uto 10 svi - 23:53

kreso je napisao/la:evo ja cu mozda ispast smisan, ovaj odnos njih petorice znaci Divca ,pok. Drazena ,Radje ,Kukija,Paspalja znaci druze se, ko braca su spojija ih je sport puno godina su zajedno proveli uz bivsu reprezentaciju Juge, rat ih nije odvojija i sve to slicno mi imamo na ovon forumu ima nas razlicitih nacionalnosti svi se slazemo nikad nije bilo nekih ekscesa na nacionalnoj osnovi da je uznemirilo forum ,jedine prepirke su u razmisljanjima u samoj ornitologiji i razlicitim praksama znaci veliki je ovo rezultat kad toliki broj clanova prijateljski je voljan pomoc kolegama u ovon hobiju nije bitno jel savjetom ,odgovorom na nesto pa do pozivanja i ugoscivanja clanova bez obzira na to ko je sta i odakle je !!! Zato ja osobno nas vidin i poistovjecujem sa ovin akterima ovog dokumentarca ,vrlo slicna je to situacija u sustini jedina razlika je to da se oni puno duze poznaju!
    Sve je to lipo i krasno,ali meni ovaj dokumentarac malo ne štima. Prikazan je pok.Dražen lagano ko nacionalist. Divac se trudi da shvati zašto mu Dražen više nije prijatelj. Ja ne virujen da je to baš bilo tako. To je samo Divčeva priča !

Edi

Broj postova : 244
    Registration date : 11.11.2009

Postaj by Edi on sri 11 svi - 23:12

kreso je napisao/la:
    evo ja cu mozda ispast smisan, ovaj odnos njih petorice znaci Divca ,pok. Drazena ,Radje ,Kukija,Paspalja znaci druze se, ko braca su spojija ih je sport puno godina su zajedno proveli uz bivsu reprezentaciju Juge, rat ih nije odvojija i sve to slicno mi imamo na ovon forumu ima nas razlicitih nacionalnosti svi se slazemo nikad nije bilo nekih ekscesa na nacionalnoj osnovi da je uznemirilo forum ,jedine prepirke su u razmisljanjima u samoj ornitologiji i razlicitim praksama znaci veliki je ovo rezultat kad toliki broj clanova prijateljski je voljan pomoc kolegama u ovon hobiju nije bitno jel savjetom ,odgovorom na nesto pa do pozivanja i ugoscivanja clanova bez obzira na to ko je sta i odakle je !!! Zato ja osobno nas vidin i poistovjecujem sa ovin akterima ovog dokumentarca ,vrlo slicna je to situacija u sustini jedina razlika je to da se oni puno duze poznaju!

Kreso nemoj se uvridit ali tribalo je 91 imati guzicu u Htvatskom rovu,govorim opcenito ne mislim na tebe.Mozda se do danas nesto i oprostilo ali u ono vrime Drazen je s obzirom na Divcevo ponasanje postupio na cisto normalan nacin.Drazena se u dokumentarcu prikazuje ka nacionalistu dok je Divac jadnicak cist ko suzai.Glupog li izgovora da bi i bilo koju drugu zastavu bia podera.

kreso

Postaj by kreso on sri 11 svi - 23:47

vi bolje citajte ono sta ja pisen oba, ja san usporedija gledajuci film ako ste ga gledali poceci njihovo druzenje kako su ko braca bila da me podsjeca na nas forum kako mi sa svih krajeva bivse juge suradjujemo i druzimo se ,ovo sta vi pisete je drugi par postola i ovo je najmanje misto di se o tome triba pisat prema tome malo otvorite oci i procitajte ponovo ono sta ja usporedjujen a o ovome sta vi pisete dalo bi se raspravljat ali ne na forumu jel to nije misto za politiku!!!

Edi

Broj postova : 244
    Registration date : 11.11.2009

Postaj by Edi on čet 12 svi - 0:44

Kreso ja san dobro procita sta si napisa˝ rat ih nije odvojija ˝ a zastzo se onda film zove NEKOC PRIJATRLJI.Stia san ti samo reci da usporedujes dvije razlicite stvari u dva razlicita razdoblja,svojim pisanjem nisam nikoga stia uvridit a oci su mi dobro otvorene i upravo zbog toga se povlacim. Ovo bi moglo poci na krivu stranu.Stoji mi dobro.

kreso

Postaj by kreso on čet 12 svi - 14:09

ja san to pisa davno a jos ti moran rec da nisan ni vidija cili film nego pocetak prva dva odlomka ,i upravo su me oni nagnali da napisen par rici jer su me podsjetili na ovi nas forum di se vise manje slazemo bar ja sa svima dosad nebitno na nacionalnost ,ovo o cemu ti pricas stoji ali meni nije napamet bilo u tom smislu nesto usporedjivat svi nazalost znamo sta se tad dogodilo i koje su to teske godine bile za nas ,i upravo san reagira da me se dobro shvati sta san tija rec jer kako kazes za cas moze to otic na krivu stranu ,nista ispricavan se tebi i Komizi jer san malo preburno reagira kad san van odgovorija ali nisan tija da se moj post shvati u drugon smislu, tija san naglasit da na usporedbu nisan ti da ispadne da se politicki gleda iako je cili film te prirode na kraju kako cujen ,napominjen gleda san dva prva odlomka

bocka

Postaj by bocka on čet 12 svi - 19:39

Nemojte pogrešno da tmačite stvari.
    Ima nas dosta nostalgičara koji još održavamo stara prijateljstva širom bivše Jugoslavija.

nane

Broj postova : 1
    Registration date : 16.09.2012

Postaj by nane on ned 16 ruj - 23:10

Pozdrav svima,prvi put sam ovdje na forumu a pocetnik sam u uzgoju ptica. pronasao sam jednog ljubitelja ptica " Sina BL ", koji zivi u Dablinu a posto sam i ja tu volio bi da ga mogu kontaktirati ali ne mogu da posaljem privatnu poruku da ga pitam za broj telefona ili email adresu pa da stupimo u kontakt.
    ako mi neko moze pomoci kako da kontaktiram ovu osobu ili zasto ne mogu da posaljem privatnu poruku bio bi mu zahvalan.

hvala unaprijed

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 2:59

Sada je: pet 9 pro - 2:59.