Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

ŠARENI KANARINCI

Share

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

ŠARENI KANARINCI

Postaj by komiza on čet 2 pro - 21:59

Volio bi doći do šarenih kanarinaca. Znam da to Vama iskusnim odgajivaćima nije napeto,ali meni se sviđaju. Vidio sam dosta slika super lipih šarenih kanarinaca. Volio bi i takve šarene ženke koristit za baštardiranje jedan dan. Trenutno nisam u mogučnosti držat veći broj ptica,ali do koju godinu će bit puno bolje,fala Bogu. Evo ja ću nabrojat šta sve iman,a vi recite šta parit i kakvi bi ispali mladi,ako Vam nije greda. Imam 2 ženke,lipokrom crvenu i bijelu,a mužjaci sve po jedan,mozaično ahatni,bakreni i zeleni Timbrado. Eto svitujte me molio bi.

ticar
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 2908
    Registration date : 09.06.2008

Re: ŠARENI KANARINCI

Postaj by ticar on čet 2 pro - 22:06

komiža je napisao/la:Volio bi doći do šarenih kanarinaca. Znam da to Vama iskusnim odgajivaćima nije napeto,ali meni se sviđaju. Vidio sam dosta slika super lipih šarenih kanarinaca. Volio bi i takve šarene ženke koristit za baštardiranje jedan dan. Trenutno nisam u mogučnosti držat veći broj ptica,ali do koju godinu će bit puno bolje,fala Bogu. Evo ja ću nabrojat šta sve iman,a vi recite šta parit i kakvi bi ispali mladi,ako Vam nije greda. Imam 2 ženke,lipokrom crvenu i bijelu,a mužjaci sve po jedan,mozaično ahatni,bakreni i zeleni Timbrado. Eto svitujte me molio bi.

što god da staviš biće šareni,savjet nije potreban. Very Happy

Gost
    Gost

Postaj by Gost on čet 2 pro - 22:18

Apsolutno se slažem sa ticarom.

PESTI

Broj postova : 1419
    Registration date : 11.03.2009

Postaj by PESTI on čet 2 pro - 22:28

komiža je napisao/la:Volio bi doći do šarenih kanarinaca. Znam da to Vama iskusnim odgajivaćima nije napeto,ali meni se sviđaju. Vidio sam dosta slika super lipih šarenih kanarinaca. Volio bi i takve šarene ženke koristit za baštardiranje jedan dan. Trenutno nisam u mogučnosti držat veći broj ptica,ali do koju godinu će bit puno bolje,fala Bogu. Evo ja ću nabrojat šta sve iman,a vi recite šta parit i kakvi bi ispali mladi,ako Vam nije greda. Imam 2 ženke,lipokrom crvenu i bijelu,a mužjaci sve po jedan,mozaično ahatni,bakreni i zeleni Timbrado. Eto svitujte me molio bi.

Samo pazi da ne mješaš lipokrom boje , npr,žuti x crveni jer češ dobiti ,,treću boju,,.
    Za baštardiranje bi svakako bile zanimljive ženke iz šarene kombinacije.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on čet 2 pro - 22:31

Slobodno stavi zelenog sa bijelom,
    crvenu sa bakrenim,nečeš pogriješiti.

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on čet 2 pro - 23:55

Ajde fala Vam puno ! Very Happy

crv

Broj postova : 1816
    Registration date : 02.12.2009

Postaj by crv on pet 3 pro - 4:37

Potraži na googlu Portugalski harlekin. Za tvoju disciplinu - ka stvoren cheers A i friško priznat pa se možeš takmičit.
    Meni je u srid srca I love you

ticar
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 2908
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by ticar on pet 3 pro - 7:26

crv je napisao/la:

Potraži na googlu Portugalski harlekin. Za tvoju disciplinu - ka stvoren cheers A i friško priznat pa se možeš takmičit.
    Meni je u srid srca I love you

to ja zovem portugalski harakiri

loker

Broj postova : 16
    Registration date : 26.04.2010

Postaj by loker on pet 3 pro - 12:50

Ima li netko kod nas portugalce? Jučer čitam o njima u knjizi D.Matošića,piše
    da nisu još priznati,imaju navodno do pet različitih boja na perju,uglavnom
    dušu dalo za hibridizaciju..

Boban NA

Broj postova : 324
    Registration date : 19.04.2009

Postaj by Boban NA on pet 3 pro - 23:37

Priznati su zvanicno na proslom svetskom prvenstvu ptica u Portugalu.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 3:26

Sada je: pon 5 pro - 3:26.