Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

ROXACIN 10%

Share

laza50

Broj postova : 33
    Registration date : 23.11.2008

ROXACIN 10%

Postaj by laza50 on pon 13 pro - 19:54

Zna li neko nesto o antibiotiku pod imenom ROXACIN....KAko se dozira recimo na pojilicu od 100ml vode koliko kapi ide ili doza na 1litar vode...mislio sam da dam stiglicu

nebojsav

Broj postova : 85
    Registration date : 22.09.2010

Re: ROXACIN 10%

Postaj by nebojsav on pon 13 pro - 20:25

Dobar antbiotik, za golubove ide 12 kapi na 1 l vode,za manje ptice ne znam ali piše u upustvu.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pon 13 pro - 21:09

Čekaj čekaj

To je antibiotik,znači tica boluje od necega ili??

laza50

Broj postova : 33
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by laza50 on pon 13 pro - 21:21

da ima zelenkast proliv.... vez duze vreme ...tako fura neku crevnu bolest sta vec,,,nisam mogao da nabavim baycox pa mi ovo izleti nadam se da ce ce pomoci...ovde jeden rece da dajem na pojilicu od 100ml dve kapi i tako pet dana pa onda neki prebiotik ili tako nesto sta mislite da se crevna flora normalizuje posle

saso78

Broj postova : 771
    Registration date : 20.07.2008

Postaj by saso78 on uto 14 pro - 21:36

http://www.calier.es/pdf/ROXACIN%20INYECTABLE.pdf

mipticar

Broj postova : 844
    Registration date : 01.05.2009

Postaj by mipticar on sri 15 pro - 23:57

Moja je preporuka da treba pripaziti što piše na ljeku.: ovo je injekciona otopina i nije u potpunosti topiva u vodi več neki njeni djelovi putuju po vodi i kao takva nije u potpunosti iskoristiva kao ljek.
    Ljekovi koje koristimo preko vode moraju biti naznačeni PER OS .!!

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on čet 16 pro - 1:26

mipticar je napisao/la:Moja je preporuka da treba pripaziti što piše na ljeku.: ovo je injekciona otopina i nije u potpunosti topiva u vodi več neki njeni djelovi putuju po vodi i kao takva nije u potpunosti iskoristiva kao ljek.
    Ljekovi koje koristimo preko vode moraju biti naznačeni PER OS .!!

Slazem se, isti ovaj lijek ima koji se daje per oralno, znaci u vodu za pice!

lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje

Broj postova : 1871
    Registration date : 28.10.2008

Postaj by lord189 on čet 16 pro - 12:10

laza50 (pon pro 13, 2010 7:21 pm) je napisao/la:
    da ima zelenkast proliv.... vez duze vreme ...tako fura neku crevnu bolest sta vec,,,nisam mogao da nabavim baycox pa mi ovo izleti nadam se da ce ce pomoci...ovde jeden rece da dajem na pojilicu od 100ml dve kapi i tako pet dana pa onda neki prebiotik ili tako nesto sta mislite da se crevna flora normalizuje posle

ajde ajde pa di ćeš odma na antibiotike i svu tu kemija posluži se malo prirodon ako nema bajkoka nemoj s ničin drugin je bajkok je na temelju vitamina i antibiotika i bija je najbolji al samo za sušicu ilitiga kokticidiozu (ako san dobro napisa) ako ima zeleni proliv daj mu malo slabiju spizu ponudi mu ugljena i morskog pijeska ali samo jedan dan,onda mu daj maka da ga začepi i podaj mu malo koprive i za dva dana daj mu mlika da počme normalno imat probavu i vidit ćeš

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:11

Sada je: čet 8 pro - 17:11.