Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

što radim ovih dana

Share

crv

Broj postova : 1816
    Registration date : 02.12.2009

Re: što radim ovih dana

Postaj by crv on ned 30 sij - 2:18

matija je napisao/la:ma nije on baš za tiće, on ima svog psa i svoju curu ali ča ćeš ljepše nego ovako provest dan, i onako se u ovo ludo vrijeme izgubio svaki vid normalne komunikacije u društvu a bogami i u obitelji pa treba nastojat čim češće stat na loptu i uživat u ovakvim trenucima, evo baš smo do malo prije zadovoljni učinjenim u slast smazali jedno 5 tura pice koju je supruga ispekla, naravno bilo je puno obiteljsko okupljanje, svih 7 članova pošto i sinovu curu već držimo kao našu...

Kada moj sin i ja nešto slično meštrijamo , on to zove A JE TO sistem Laughing
    Znači hobi - općeprihvačen unutar obitelji? cheers . Matija , potvrdio si jedno od osnovnih pravila a to je da ako su ptice ikome od ukućana smetnja - nema tu sriće
    Evil or Very Mad
    Ej , ovo sedam članova? Nisi valjda brojao i ptice?
    scratch

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on ned 30 sij - 3:24

Matija,svaka čast,morat ću obići bauštelu,to je moj fah,gips-karton plate Very Happy Very Happy

Mogao si zvati da ti pomognem cheers

matija

Broj postova : 345
    Registration date : 19.09.2010

Postaj by matija on ned 30 sij - 9:48

crv je napisao/la:

Kada moj sin i ja nešto slično meštrijamo , on to zove A JE TO sistem Laughing
    Znači hobi - općeprihvačen unutar obitelji? cheers . Matija , potvrdio si jedno od osnovnih pravila a to je da ako su ptice ikome od ukućana smetnja - nema tu sriće
    Evil or Very Mad
    Ej , ovo sedam članova? Nisi valjda brojao i ptice?
    scratch
    čekaj malo...4 klinca, matijina cura, supruga i ja = 7, ne nisam brojao ptice Very Happy Very Happy

matija

Postaj by matija on ned 30 sij - 9:52

zoranV je napisao/la:Matija,svaka čast,morat ću obići bauštelu,to je moj fah,gips-karton plate Very Happy Very Happy

Mogao si zvati da ti pomognem cheers
    može,s obzirom na iskustvo dobro bi mi došao kao savjetnik ili nadzor Very Happy

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on ned 30 sij - 11:02

matija je napisao/la:
    može,s obzirom na iskustvo dobro bi mi došao kao savjetnik ili nadzor Very Happy

Samo zovi,rado ću pomoći Very Happy Very Happy cheers

ERVINO

Broj postova : 628

Postaj by ERVINO on ned 30 sij - 11:22

Bravo ! Matija ovo mi izgleda odlično. Rasvjetu ćeš riješit neonkama (za ptice) ali nemoj zaboraviti ostaviti prozorčić ili samo rupu za ventilator za izmjenu zraka u prostoriji to je dosta važno ! - možda je rješenje i mreža na ulaznim vratima ? pozdrav...

matija

Postaj by matija on ned 30 sij - 11:54

ERVINO je napisao/la:Bravo ! Matija ovo mi izgleda odlično. Rasvjetu ćeš riješit neonkama (za ptice) ali nemoj zaboraviti ostaviti prozorčić ili samo rupu za ventilator za izmjenu zraka u prostoriji to je dosta važno ! - možda je rješenje i mreža na ulaznim vratima ? pozdrav...
    Ervino, rasvjera će bit riješena neonkama ali ću predvidit još pokoji kabel viška za eventualnu automatiku...na istočnom dijelu prostorije predviđene za ptice je veliki dvokrilni prozor na kojemu ću skinut škurnice i izvana namontirat gustu mrežicu, prozor ima mogućnost otvaranja na ventus tako da će prozračnost bit osigurana...
    pozdrav

ERVINO

Broj postova : 628

Postaj by ERVINO on ned 30 sij - 12:18

SUPER ! Very Happy

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on ned 30 sij - 14:29

Bravoooo..... svaka cast na radovima, i novom prostoru za ptice.... odlicno ce to biti Smile Smile

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 23:28

Sada je: sub 10 pro - 23:28.