Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Članska soba

Share

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Članska soba

Postaj by bocka on uto 1 oľu - 23:54

Ovu temu otvaram samoinicijativno sa namerom da u njoj mogu članovi da iznose svoje predloge,kritike i pohvale.
    Odmah bi hteo dati jednu zamerku adminu da prilikom brisanja postova, dodele opomena ili baniranja da prije svega lično preko privatne poruke ili direktno na post skrene pažnju a nakon toga da primeni sankcione mere.
    Drugo i najbitnije je moja zamerka što kao simbol opomene koristite one anđare (noževi)koje asociraju na najgore.
    Umesto te noževe možete postaviti neki drugi simbol ili čisto napismeno da postoji prva,druga opomena i sve ono kako je vama zamišljeno na forumu.
    Nemojte ove savjete shvatiti zlonamerno ili kao prodavanje pameti i mešanje u vas forum, jednostavno moje mišljenje je ponuda za bolju saradnju i razumevanje.
    Pozdrav Bocka

bocka

Re: Članska soba

Postaj by bocka on sub 19 oľu - 21:01

Imam jedan problem na forumu, prilikom logiranja na forum postoi obavestenje koje postove nisam posetio i ukoliko ne uspem sve postove da otvorim odnosno u naredno ulogovanje na forumu dobijam obavestenje kao da sam sve prethodne postove otvorio.
    Može li ne pročitane postove da ostaju trajno na forumu sve do njihovog aktiviranja.
    Ovako kako radi forum dešava mi se da mnogo interesantne postove nemogu pročitati.
    Hvala na razumevanje,
    Pozdrav Bocka

xyz

Broj postova : 2232
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by xyz on ned 20 oľu - 0:32

Ne može. Poslije svakog logiranja, nepročitani postovi se u idućem logiranju automatski smatraju pročitanima.

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on ned 20 oľu - 0:36

drazenxp je napisao/la:Ne može. Poslije svakog logiranja, nepročitani postovi se u idućem logiranju automatski smatraju pročitanima.
    Meni nije tako Dražene,uvik mi pokazuje ono šta nisan pročita onim narančastim znakom. Ako se odlogiram a ne pročitam sve,drugi put mi pokaže samo ono šta nisam pročita.

xyz

Broj postova : 2232
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by xyz on ned 20 oľu - 11:31

A meni je isto kao Bocki. Kako sad to razumit?

Možda je do browsera, možda Firefox, Internet Explorer, Google Chrome različito zadržavaju informacije i cookies... možda treba u postavkama pretraživača nešto omogućit. Ne znam..

bocka

Postaj by bocka on ned 20 oľu - 20:43

Komiža, molimte napiši mi skojim internetom se koristiš ?
    Ja koristim Windows Internet Explorer, da nisi ti na Google Chrome ili na Modzila ?

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on ned 20 oľu - 22:26

bocka je napisao/la:Komiža, molimte napiši mi skojim internetom se koristiš ?
    Ja koristim Windows Internet Explorer, da nisi ti na Google Chrome ili na Modzila ?
    Je Bocka,meni je mozilla !

vlado

Broj postova : 856
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by vlado on sri 23 oľu - 0:18

komiža je napisao/la:Je Bocka,meni je mozilla !

I kod mene je Mozzila ali ako se odlogiram neće mi više pokazat postove koji su tada bili na raspolaganju, već samo nove koji su između odjave i prijave napisani.

veso09
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 70
    Registration date : 12.07.2010

Postaj by veso09 on sri 23 oľu - 1:14

U mene je mozila .Ali je sve normalono.Kad se logiram i vidim na kojim je postovima nešto pisano nepročitam te postove odlogiram se i ponovo uđem oni budu isto označeni kao nepročitani.Mozda vama pomogne opera skinite je .

bocka

Postaj by bocka on sri 30 oľu - 21:47

Osečam obavezu da pohvalim administratora jer je promenio simbol za opomenu čalanova.
    Pozdrav Bocka Very Happy

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on sri 30 oľu - 23:54

Lijepo nema sta! A ja pitam sta sta je sa onima koji su imali opomene a sad ih nemaju???Privilegija ili...
    Ovo pitam iz razloga jer kad sam ja opomenut isto je opomento jos troje ljudi koji sad nemaju ispod avatara nista!Molim korektan odgovor.

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on čet 31 oľu - 0:05

zoran ptice pjevice je napisao/la: A ja pitam sta sta je sa onima koji su imali opomene a sad ih nemaju???Privilegija ili...
    Ovo pitam iz razloga jer kad sam ja opomenut isto je opomento jos troje ljudi koji sad nemaju ispod avatara nista!Molim korektan odgovor.

Korektan ali i KONKRETAN odgovor se moze dati samo na KONRETNO pitanje putem PM-a.

Sa zeljom isto ocekujem!

MILAN.S

Broj postova : 2
    Registration date : 16.02.2011

MOLBA ČLANOVIMA

Postaj by MILAN.S on uto 20 ruj - 21:57

Veliki pozdrav iz Sremske Mitrovice svim članovima! Imam jednu molbu.probao sam u svim knjizarama u Vojvodini da pronadem knjigu od DUŠKA MATOŠIĆA-KANARINCI BOJE I PJEVA PTICE PJEVICE I HIBRIDI,izdanje MARIJAN TISAK-SPLIT i nisam uspeo pa Vas molim za adresu gde bi je mogao naručiti ili ako može neko da mi je pošalje. inaće kod nas je tek sada u toku legalizacija uzgoja div.ptica...takođe Vas molim ako ima još dobre literature o uzgoju ptica pjevica i hibrida za adresu nabavke....POZDRAV Milan.S

Tome

Broj postova : 109
    Registration date : 01.03.2013

Postaj by Tome on sub 2 oľu - 12:17

Imas raznih knjiga o pticama, ja imam jednu malu knjizicu o pticama i dosta mi je pomogla

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 5:23

Sada je: sub 3 pro - 5:23.