Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

UNNICCELI časopis

Share

žalacST

Broj postova : 263
    Registration date : 20.09.2008

UNNICCELI časopis

Postaj by žalacST on sub 29 stu - 22:50

ekipo jel ko čita ovaj časopis...u društvu mi kažu da se od iduće godine može naruči i preveden na hrvatski godišnja pretplata je 35E...a izlazi 11 brojeva + još 1 dvobroj

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Re: UNNICCELI časopis

Postaj by ikayke on sub 29 stu - 23:05

kao prvo nije UNNICELLI nego UCCELI, krivo je napisana obavijest na HOS-u, Rolling Eyes ,prvotna ideja je bila da se Allcedo prevede koliko ja znam , ali je valjda propala...ovaj je isto ok...ali je daleko od allceda... svakako preporucujem tko zeli saznati nova znanja....
    Ali kolega ce ga valjda naruciti pa cemo ga skupa prolistati Smile..a i pitanje oce li sta bit od toga...jer 500 brojeva nije mala stvar....

po meni casopisi No.1 ALLCEDO

žalacST

Broj postova : 263
    Registration date : 20.09.2008

Postaj by žalacST on sub 29 stu - 23:10

znam za alcedo...al znaš šta je smišno...ovi u savezu su nepismeni jer su poslali društvima dopise sa nazivom unnicceli...i meni kaže ovaj ma neki časopis unnicceli i govori mi neznam kakav ti je jer ga nisam ni vidija ni čita...ja govorim vidit ću na netu i ima uru tražin i nemogu nađem kad ono kriv naziv...hahah

Fago

Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

Postaj by Fago on sub 29 stu - 23:57

žalacST je napisao/la:...al znaš šta je smišno...ovi u savezu su nepismeni jer su poslali društvima dopise sa nazivom unnicceli...

Very Happy Very Happy afro flower - i ja kazem. SRAMOTNO !!!
    koliko sam upoznat nikad nije bio u điru alcedo - nazalost!
    prica o casopisu uccelli ce 99.99% otpasti jer nitko nece prijevod s talijanskog radit besplatno ili za malu lovu. Dakle, prica otpada bez obzira na 500 komada...

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 13:11

Sada je: uto 6 pro - 13:11.