Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Koji paštoncino?????

Share

Branimir

Broj postova : 1968
    Registration date : 12.06.2008

Koji paštoncino?????

Postaj by Branimir on pet 2 pro - 22:50

Kolege kako imam žute i crvene lipokrome te crvene mozaik lipokrome, zanima me da li postoji mogučnost da kupujem samo jednu vrstu paštoncina za sve tri vrste ili moram kupovati za svaku zasebno( žuti, bijeli itd)?? Hvala!! Čuo sam da bi bijeli bio dobar, e sad da li je to istina??? scratch

Renato.M

Broj postova : 1494
    Registration date : 14.12.2009

Re: Koji paštoncino?????

Postaj by Renato.M on pet 2 pro - 23:06

Kolega dobro si čuo, pogotovo ako želiš da ti svi, neovisno o boji, imaju lijepa bijela krila i repove. Poz.

Branimir

Broj postova : 1968
    Registration date : 12.06.2008

Postaj by Branimir on ned 4 pro - 20:31

Hvala na odgovoru! Samo još jedno pitanje, kako mi crveni jedu slabo ovaj crveni, s kojim da ga zamijenim, a da mi ne djeluje loše na boju, možda bijeli uz dodatak karotena??

topaz

Broj postova : 504
    Registration date : 09.06.2009

Postaj by topaz on ned 4 pro - 20:39

taj crveni je malo kiselkast zato ga slabo jedu..bar koliko ja znam.. nisam ga koristio ali sam negdje procitao...ja koristim za mozaike bijeli od manitobe i ptice ga odlicno jedu,a ujedno i karotiram ptice preko njega....dok orluxov bianco nisu jele ni upola kao ovaj Evil or Very Mad ....pozzzzzzz

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 13:46

Sada je: sub 10 pro - 13:46.