Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

žičana podnica

Share

ministry1978

Broj postova : 6
    Registration date : 22.11.2011

žičana podnica

Postaj by ministry1978 on pet 20 sij - 23:05

Pozdrav svima,
    zanima me da li netko zna gdje bi mogao kupiti jednu žičanu podnicu (valjda se to tako zove) ono da tici ne dolaze u kontakt sa izmetom... kupio sam parilicu, ali je bila bez toga [mozda to ide u dodatnu opremu, tko zna Smile] Da li mozda znate nekog tko izraduje po mjeri? Hvala unaprijed na odgovorima. S postovanjem. roni.

ticar
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 2908
    Registration date : 09.06.2008

Re: žičana podnica

Postaj by ticar on pet 20 sij - 23:10

ministry1978 je napisao/la:Pozdrav svima,
    zanima me da li netko zna gdje bi mogao kupiti jednu žičanu podnicu (valjda se to tako zove) ono da tici ne dolaze u kontakt sa izmetom... kupio sam parilicu, ali je bila bez toga [mozda to ide u dodatnu opremu, tko zna Smile] Da li mozda znate nekog tko izraduje po mjeri? Hvala unaprijed na odgovorima. S postovanjem. roni.

jednu ti neće nitko napraviti.napravi sam od one pletene žice,savini krajeve da ulaze u podnicu i to je to.

ministry1978

Broj postova : 6
    Registration date : 22.11.2011

Postaj by ministry1978 on pet 20 sij - 23:43

palo mi je i to napamet.. nista, pravac do prve zeljezarije.

trevor

Broj postova : 109
    Registration date : 27.09.2011

Postaj by trevor on sub 21 sij - 6:17

ministry1978 je napisao/la:palo mi je i to napamet.. nista, pravac do prve zeljezarije.

Moze tako, a moze i ovako: uzmi busilicu i izbusi rupice na podnim daskama, pa provuci neku prohromsku zicu. Ako je pak parilica metalna, uzmi neku zicu koja je malo meksa i iznad poda je preplici oko svake zbice na kavezu.
    Na pletenoj zici se vise zadrzava izmet i tesko ju je odrazavati.

Pozdrav

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 3:18

Sada je: ned 11 pro - 3:18.