Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Izrada kaveza

Share

DOMO
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 68
    Registration date : 27.08.2009

Re: Izrada kaveza

Postaj by DOMO on uto 15 ruj - 23:12

Pa ja sam razumia da ti radis čibe,vidm da si dobro upučen u kupovinu zice, da se razumis koliko dode sigurno si kupova.Medutim ti kazes da ne radis a ja poznajem jednog čovika koji radi takve čibe˙(moj stari prika).Ja bi kod njega naručija al on mi neče da naplati pa mi crnjak.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on uto 15 ruj - 23:40

DOMO je napisao/la:Pa ja sam razumia da ti radis čibe,vidm da si dobro upučen u kupovinu zice, da se razumis koliko dode sigurno si kupova.Medutim ti kazes da ne radis a ja poznajem jednog čovika koji radi takve čibe˙(moj stari prika).Ja bi kod njega naručija al on mi neče da naplati pa mi crnjak.
    Prijatelju iz pristojnosti ću ti još ovaj put odgovorit(ovo se odnosi i na privatne poruke i na forum),više ne.Fino sam ti rekao,(a ti kao nešto okolo ,pa na mala vrata,vidi ti se između redaka i slova),da ćibe ne radim da znam tko radi,a ti kao nešto misliš, ako sam ti rekao de ne radim i daznam tko radi,nema se tu šta drugačije razumit,a ti to zaključivaš potom šta ja znam cijene???Po tebi ako znam kolko košta auto ,ili dijelovi auta onda ga znam i napravit!? A tebi crnjak šta ti radi džabe???Puno nelogičnosti.Evo ovaj gore poviše tebe izgleda zna više od tebe i mene,pa pitaj njega.Ja više ne odgovaram.Uostalom ja neznam zbog čega ja sve ovo nekom objašnjavam,valjda šta mi je dosadno i šta mi se ne spava.Nemoj više

xyz

Broj postova : 2232
    Registration date : 09.06.2008

Postaj by xyz on sri 16 ruj - 13:12

Pitaj ti Renato mog poznanika Vinka u Primorskom Docu, da li bi htio objaviti svoje ćibe pod oglasom da ih prodaje.

Ako pristane, možeš lijepo u njegovo ime stavit sliku ćiba, i da se prodaju, dole u rubriku Mali Oglasnik, dole će najviše ljudi to vidit i javit mu se radi kupovine.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on sri 16 ruj - 20:33

Najprije da pozdravim, sve članove foruma,evo mi javiše da sam odmoderiran,valjda nakon odrađene kazne.OK prihvaćam.I bogami iman šta i vidit ( jer neko vrime nisan niti poviriva na forum).Ima tu meni nekih poznatih ljudi,i otprije i novijih.Pošto san se javija na ovu temu,da odmah razriješim tu neke nesporazume: ja sam taj koji radi ćibe,ćibune , i sve ostalo.Nije mi jasna ona rasprava oko toga.Imam svoje ime i prezime,koje nije tajna.Dražen je upravu, ja jesam Vinko,iako govori da se poznajemo,ne znam možda,nek mi kaže ime na private.Vidim tu i raznih "prijatelja",pa eto sad neka kažu meni,ako nešto imaju za reći.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on sri 16 ruj - 21:16

Angel pozdravljam te,a vidim da si otkrio ime,pa te mogu i imenom,svejedno.Baš mi je drago da si se javija, i da sam uspješno posredovao.Još jednom hvala na ćibama.Čujemo se

taneyla

Broj postova : 6
    Registration date : 04.12.2010

Postaj by taneyla on pon 6 pro - 15:40

da li se mogu i gdje nabavit ove od raskokat-a

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on pon 6 pro - 15:55

Mogu ti pitati covjeka pa ti javim.

krnjolac

Broj postova : 791
    Registration date : 16.03.2009

Postaj by krnjolac on pon 6 pro - 17:36

zna li ko di se u splitu može kupit dobra˙(ali ne skupa) žičana mreža za izradu letilice?

lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje

Broj postova : 1871
    Registration date : 28.10.2008

Postaj by lord189 on pon 6 pro - 17:44

krnjolac je napisao/la:zna li ko di se u splitu može kupit dobra˙(ali ne skupa) žičana mreža za izradu letilice?

hahah dobra a ne skupa....imaš one inoksane žice to se na kile prodaje al kilo je ja mislin poviše 150 kuna no nevataj me za slovo nisan siguran

baltic

Broj postova : 779
    Registration date : 22.08.2009

Postaj by baltic on uto 7 pro - 0:41

Znali iko dali postoje kavezi sa grijacima za otvoreni balkona scratch drunken

Merlo

Broj postova : 426
    Registration date : 22.08.2008

Postaj by Merlo on uto 7 pro - 1:28

kako ne Very Happy cak se i temperatura moze namistit
    http://www.animalposters.nl/components/com_virtuemart/shop_image/product/aa34f7bac5828f88f4978274c2c29a35.jpg
    Skoro zaboravi napisat da i nisu skupi ka grdelini po STP tradiciji

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on uto 7 pro - 1:32

Po kojoj tradiciji ???? Smile

bizar

Broj postova : 389
    Registration date : 21.09.2010

Postaj by bizar on uto 7 pro - 3:24

krnjolac je napisao/la:zna li ko di se u splitu može kupit dobra˙(ali ne skupa) žičana mreža za izradu letilice?

Ovo me je naučio g. Veno Ćorić iz Solina(hvala mu):
    www.univerzal.hr zašto u Splitu, kad možeš direktno u tvornicu, najeftinije.
    Tvornica UNIVERZAL, žičanih mreža i pletiva iz ZG, uzmi mrežu da ti je otvor-svijetlo 6 milimetara ( NE 10mm, jer se miš može provući), žica ti je duplo cinčana, trajaće ti dok si živ, ako je klorom ne mažeš-poljevaš.
    Pošalji upit za cijelo kolo, to ti je cca 20.ak metara četvornih (širina je jedan metar), ako ti je puno nađi još nekog kome treba.Uplatiš im i traži da ti pošalju Hrvatskom poštom ili već nekako organiziraj prijevoz-transport, to ti je garantirano najjeftinije, ako hoćeš zajebati PDV (javi mi pp, znam shemu)..........ako ti treba mala(polovna mreža) količina, javi mi bit će mi drago da mogu pomoći, dam ti gratis.
    A ako hoćeš skupu, isto mi javi znam ti tvrtku na TTTSu, od inox-a je mreža imaju sve dimenzije rupa....hahahaa
    ps
    Prije desetak dana smo radili od inox mreže (debljina 3 mm) kavez za papagaja (starosti oko 70.ak godina), vrsta Kakadu koji je bio na Brionima (kod Tileta) , dobio ga čovjek na poklon, te mu trebalo napraviti kavez.....

bizar

Postaj by bizar on uto 7 pro - 3:33

lord189 je napisao/la:

hahah dobra a ne skupa....imaš one inoksane žice to se na kile prodaje al kilo je ja mislin poviše 150 kuna no nevataj me za slovo nisan siguran

Krnjolac je tražio mrežu, a ti mu nudiš žicu?????????
    A vezano za žicu (kad već spominješ inox žicu), ne trebaš je kupovati( ne treba ti biti skupa), ako imaš nekog iz splitskog brodogradilišta, taj ti to ljepo "kupi", dođe te mukte....... poznato je da se jedan brod porine u more, a da dva odu preko ograde.
    Kad si vidio nekog iz navedene tvrtke da je otišao u dućan i kupio najobičniju boju za drvo ili metal.
    ps
    Gore navedenu moju izjavu sam spreman pismeno potpisat na policiji.

bizar

Postaj by bizar on uto 7 pro - 3:42

baltic je napisao/la:Mozda renato radi jeftinije od angela.Na ovoj recesiji ljudi traze gdje je jeftinije Smile

Ako (kažem ako ) Renato radi jeftinije od Angela-Vinka, ja radim još jeftinije (kažeš recesija je), samo te odmah upozoravam da su od papira.
    Ali to nema veze što su od papira, važno je da su jeftinije, ipak je recesija...hahahaaaa
    ps
    Moj je savijet:Uvijek plati kurvu, a ne likara. Ili sve ima svoju cijenu.

bizar

Postaj by bizar on uto 7 pro - 3:50

drazenxp je napisao/la:Pitaj ti Renato mog poznanika Vinka u Primorskom Docu, da li bi htio objaviti svoje ćibe pod oglasom da ih prodaje.

Ako pristane, možeš lijepo u njegovo ime stavit sliku ćiba, i da se prodaju, dole u rubriku Mali Oglasnik, dole će najviše ljudi to vidit i javit mu se radi kupovine.

Vinko je već stavio slike ćiba što ih izrađuje na ovaj forum ?????
    A ja sam već rekao-pisao da sigurno ne postoji kvalitetnija ćiba (čitaj inox aisi 316, Burmanska tikovina, epoksid smola).
    Ponovit ću još jednom, to je najkvalitetnije što se može od materijala naći na tržištu.
    Znam jednog što radi ćibe i od papira....hahahaaaa (nema veze što ne valjaju, važno je da su jeftine)

crv

Broj postova : 1816
    Registration date : 02.12.2009

Postaj by crv on uto 7 pro - 5:05

bizar je napisao/la:
    drazenxp je napisao/la:Pitaj ti Renato mog poznanika Vinka u Primorskom Docu, da li bi htio objaviti svoje ćibe pod oglasom da ih prodaje.

A ja sam već rekao-pisao da sigurno ne postoji kvalitetnija ćiba (čitaj inox aisi 316, Burmanska tikovina, epoksid smola).
    Ponovit ću još jednom, to je najkvalitetnije što se može od materijala naći na tržištu.
    Znam jednog što radi ćibe i od papira....hahahaaaa (nema veze što ne valjaju, važno je da su jeftine)

Glede ćiba , rečaminka ,kajba , kaveza , kafeza...Skupljam ih i imam zbilja svačega...

A Vinka , iako ga ne poznajem , njegove rukotvorine (i to treba naglasit - rukom rađene )sam ima gušt držat u rukama. Ljudi moji , one su tople , ne termički , u celzijima nego estetski a za to ne postoji jedinična mjera...
    Lipe su i kad su prazne. šta se za druge ne može reći Suspect Umjetnost

krnjolac

Postaj by krnjolac on uto 7 pro - 10:31

bizar je napisao/la:

Ovo me je naučio g. Veno Ćorić iz Solina(hvala mu):
    www.univerzal.hr zašto u Splitu, kad možeš direktno u tvornicu, najeftinije.
    Tvornica UNIVERZAL, žičanih mreža i pletiva iz ZG, uzmi mrežu da ti je otvor-svijetlo 6 milimetara ( NE 10mm, jer se miš može provući), žica ti je duplo cinčana, trajaće ti dok si živ, ako je klorom ne mažeš-poljevaš.
    Pošalji upit za cijelo kolo, to ti je cca 20.ak metara četvornih (širina je jedan metar), ako ti je puno nađi još nekog kome treba.Uplatiš im i traži da ti pošalju Hrvatskom poštom ili već nekako organiziraj prijevoz-transport, to ti je garantirano najjeftinije, ako hoćeš zajebati PDV (javi mi pp, znam shemu)..........ako ti treba mala(polovna mreža) količina, javi mi bit će mi drago da mogu pomoći, dam ti gratis.
    A ako hoćeš skupu, isto mi javi znam ti tvrtku na TTTSu, od inox-a je mreža imaju sve dimenzije rupa....hahahaa
    ps
    Prije desetak dana smo radili od inox mreže (debljina 3 mm) kavez za papagaja (starosti oko 70.ak godina), vrsta Kakadu koji je bio na Brionima (kod Tileta) , dobio ga čovjek na poklon, te mu trebalo napraviti kavez.....

hvala bizar na savjetima,napravio bi samo dvije parilice(već imam gotove konstrukcije),pa mi treba svega 2-3 m,a miševi mi nisu problem pa ne treba premalo oko.pozdrav!

baltic

Broj postova : 779
    Registration date : 22.08.2009

Postaj by baltic on uto 7 pro - 18:12

bizar je napisao/la:
    baltic je napisao/la:Mozda renato radi jeftinije od angela.Na ovoj recesiji ljudi traze gdje je jeftinije Smile

Ako (kažem ako ) Renato radi jeftinije od Angela-Vinka, ja radim još jeftinije (kažeš recesija je), samo te odmah upozoravam da su od papira.
    Ali to nema veze što su od papira, važno je da su jeftinije, ipak je recesija...hahahaaaa
    ps
    Moj je savijet:Uvijek plati kurvu, a ne likara. Ili sve ima svoju cijenu.

Nisi ti shvatio bizar sta sam ja napisao u to vrijeme i nije stvar u cjeni Very Happy

Stvar je u tome da su oni tada zajedno radili cibe po istoj cjeni pa sam se ja malo nasalio i moguce da su se sada razisli Smile

Jel tako Vinkec pozz. Wink

krnjolac

Postaj by krnjolac on sri 8 pro - 13:52

pošto nemam problema s miševima razmišljam o oku 15 x 15 mm,ili 15 x 30 mm.koja su vaša iskustva?nebi malo oko da ne zaguši previše pogled,a i praktičnije je sa pojilicama i hranilicama kod većeg oka...

NAVI

Broj postova : 27
    Registration date : 04.11.2010

Postaj by NAVI on sri 8 pro - 15:39

crv je napisao/la:
    bizar je napisao/la:

Glede ćiba , rečaminka ,kajba , kaveza , kafeza...Skupljam ih i imam zbilja svačega...

A Vinka , iako ga ne poznajem , njegove rukotvorine (i to treba naglasit - rukom rađene )sam ima gušt držat u rukama. Ljudi moji , one su tople , ne termički , u celzijima nego estetski a za to ne postoji jedinična mjera...

Pozdrav crve,
    jutros sam bio na kavi sa Vinkovim prijateljem,i pokaza je ćibu što radi Vinko.
    Dobro si reka ono je Umjetnost stavit je u regal i gledat.Ono mogu samo dobri ljudi
    radit.Šteta nemam tića za onakvu kajbu Sad Vinko pozzz od prijatelja i mene cheers

lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje

Broj postova : 1871
    Registration date : 28.10.2008

Postaj by lord189 on sri 8 pro - 16:31

NAVI je napisao/la:
    crv je napisao/la:
    bizar je napisao/la:

Pozdrav crve,
    Dobro si reka ono je Umjetnost stavit je u regal i gledat.Ono mogu samo dobri ljudi
    radit.Šteta nemam tića za onakvu kajbu Sad Vinko pozzz od prijatelja i mene cheers

vinkove su ćibe puno isplativije i PUNO kvalitetnije od ostale drvenarije i željezarje..cijena in je mala po mojoj prosudbi..to je vjećna ćiba nema joj smrti..u dućanu ono smeće sada dođe 38 kuna ,a vinko je pravi meštar šta se toga tiče..ee da bar ima još ljudi kakvi rade vake ćibe da nebude velik reda da se čeka

Gost
    Gost

Postaj by Gost on sri 8 pro - 21:11

NAVI je napisao/la:
    Pozdrav i tebi.Radi se o I.G. ,je li tako.Njega ne triban pozdravljat ovim putem jer se često čujemo.Ali ga znaš?

crv

Broj postova : 1816
    Registration date : 02.12.2009

Postaj by crv on sri 8 pro - 22:54

A ko ga od tičara sa ovu stranu Dubaca ne zna ? Very Happy

Gost
    Gost

Postaj by Gost on sri 8 pro - 23:07

Ej crve živija.E da je onakvih ljudi makar malo više.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:11

Sada je: čet 8 pro - 17:11.