Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Zoran Mutacija Stiglica

Share

sestoperac

Broj postova : 896
    Registration date : 07.11.2008

Re: Zoran Mutacija Stiglica

Postaj by sestoperac on sri 12 lis - 22:57

zoran ptice pjevice je napisao/la:Ovo je bila satinet crveni mozaik kanarinka.

EXTRA !

je li pario satinet stiglic ?

topaz

Broj postova : 504
    Registration date : 09.06.2009

Postaj by topaz on sri 12 lis - 23:02

prelijepi bastardi....cestitam..

zoran ptice pjevice

Broj postova : 662
    Registration date : 14.09.2009

Postaj by zoran ptice pjevice on sri 12 lis - 23:17

sestoperac je napisao/la:

EXTRA !

je li pario satinet stiglic ?

Da nosioc satineta.

vlada nish

Broj postova : 155
    Registration date : 09.05.2009

Postaj by vlada nish on čet 13 lis - 1:05

Sve čestitke za sve što radiš Zorane sa pticama.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 14 lis - 10:26

Pozz Zorane, ovakve bastarde je krajem 80tih izvlacio jedan BL bastarder,cini mi se da su njegovi bili jos bijelji,jedino sto nevalja u svemu je da ovakve zenke nemaju nikakve sanse u prirodi,poredeci sa onim klasicnim zelenim sa malo crvene maske, ovih se plase sve ptice a pored toga kamuflaza im je 0% , pa za kobca lak plijen...muzjaci su stvarno lijepi za oko...ali mene je kod bastardiranja uvijek zezala pomisao da je obavezno jedan dio osudjen na smrt,zato sam to sve batalio iako znam da ima potreznje , nastranu to ptice su lijepe

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on pet 14 lis - 11:09

Pa gdje si legendo! Konacno da se i ti javis! Reci mi koji je to bastarder bio, saznacemo odmah sta je radio? Ovu kombinaciju nije mogao nikako raditi, jer ovde pricamo o satinet seriji. Moguce je dobiti bijele bastarde, gotovo nikad ciste, uvijek prosarane sa obicnim stiglicima i treba znati koju mu kanarinku mu ponuditi. Ovo nisu bijeli bastardi,svi znamo kako izgleda satinet ptica. Vrlo slicni ovim bastardima su i izabel. pozz

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 14 lis - 11:43

zoran ptice pjevice je napisao/la:Pa gdje si legendo! Konacno da se i ti javis! Reci mi koji je to bastarder bio, saznacemo odmah sta je radio? Ovu kombinaciju nije mogao nikako raditi, jer ovde pricamo o satinet seriji. Moguce je dobiti bijele bastarde, gotovo nikad ciste, uvijek prosarane sa obicnim stiglicima i treba znati koju mu kanarinku mu ponuditi. Ovo nisu bijeli bastardi,svi znamo kako izgleda satinet ptica. Vrlo slicni ovim bastardima su i izabel. pozz

Ferjancic.

Procitao sam ja sta si ti pario,normalno da u to vrijeme niko nije sanjao bastardiranje mutacijama,ali neznam sta je pario , znam sta sam vidio. Mozda je pario nekog extra bjelogrlasa,ili one sa bijelom kandzom...Uglavnom bili su ako se dobro sjecam ko snijeg,a maska ko krv.

I moj ukus je svijetlija ptica,mozda zato sto je ovo dosada dosadilo...sve isabell,agat itd. je otislo,ostalo samo nesto duplih nosioca, sad su usli pasteli,braon pasteli,satinet witkopi, agat witkopi, witkop pasteli...da se razbije monotonija

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on pet 14 lis - 13:12

Drago Ferjancic. Cuo sam za njega i da je bio pravi odgajivac. Daj neku sliku da vidim sta si uzeo!

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 14 lis - 16:06

zoran ptice pjevice je napisao/la:Drago Ferjancic. Cuo sam za njega i da je bio pravi odgajivac. Daj neku sliku da vidim sta si uzeo!

Bice nesto slika,u ponedeljak odlazi moja zadnja tura,onda cu malo srediti prostor,moram kao i uvijek sve 1 po 1 skidati i prebrisati pozadinu,ciscenje dezinfekcije i ostalo,i na kraju ispolirati parket... Cool

rekao sam ti odprilike sta sam fukusirao,pasteli i sp. pasteli. braon. satinet WK, sp. SatWk, taj agat WK sa tvog avatara itd. , vidjet ces , a nisu mi uobste sve ptice se ni obukle kompletno...

Ps. vrtio sam maloprije unazad ovu tvoju temu, dobro ti je ono na podkrovlju,samo ces ih isprepadati kad budes hvatao, bolje napravi velike boxove ali sa pregradama,kad sklonis pregrade da imaju da lete koliko hoce,i sa pregradama ce ti biti lakse sklapati parove a i hvatati ptice...

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on pet 14 lis - 16:36

Rijesio sam problem hvatanja. Witkop ahat sam dobio u svom leglu ove godine, 3 zenke. Uzecu i ja satine Witkope, i opale ako bog da. Imam jos 18 komada za prodati, ako se to realizuje da se napuni friske krvi. Jedno das drugo uzmes i tako stalno u krug.. Arrow

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 14 lis - 16:47

zoran ptice pjevice je napisao/la:Rijesio sam problem hvatanja. Witkop ahat sam dobio u svom leglu ove godine, 3 zenke. Uzecu i ja satine Witkope, i opale ako bog da. Imam jos 18 komada za prodati, ako se to realizuje da se napuni friske krvi. Jedno das drugo uzmes i tako stalno u krug.. Arrow

Da,tako ide. Opali mi nisu bas upali u oko,jedino sto je dobro, to sto je recesivan. Ja pored svega sto mi se svidja gledam da uvijek ima sansa da se toga rijesim/zamjenim/prodam , ako se nemozes rijesiti onda imas problem sa mjestom. Opalima je pala cijena,Satine WK su na cijeni,sve u pastelu preko sp.Braona je na cijeni itd...malo je teze od nekoga zahtjevati 400-500eur ili vise za SatWK ili 800-900-1000eur za Braonpastela... Gledam sada crne cajlze, nemam bas puno mjesta ali kad bi ih nabavio u prostoriji bi zvucalo kao da sam ubacio par flipera za igranje Cool

http://www.youtube.com/watch?v=EWmxLyZLEoY

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on pet 14 lis - 17:24

Cijene su boli glava, znam sve. Ovde kad kazes 200 za ahata ili jos spustis na par opet je kazu skupo. Pa ima Italija, Njemacka...pa ko voli nek izvoli...Imas li nekog u Njemackoj za te crne? Ja ih kontam uzeti, kao i azijske! Vidi malo pronjuskaj.

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 14 lis - 18:18

zoran ptice pjevice je napisao/la:Cijene su boli glava, znam sve. Ovde kad kazes 200 za ahata ili jos spustis na par opet je kazu skupo. Pa ima Italija, Njemacka...pa ko voli nek izvoli...Imas li nekog u Njemackoj za te crne? Ja ih kontam uzeti, kao i azijske! Vidi malo pronjuskaj.

Cijenu diktira ponuda na trzistu,ako se malo izleglo i mala ponuda , ode cijena... Tu je situacija takva kakva je,vjerujem da ljudima nije lako izdvojiti odredjenu sumu novca...pa to dodje pola nase BH plate ako se nevaram...obecao sam jednom covjeku dole nesto svojih ptica po cijeni "brat bratu" bas iz tog gore razloga.

Za crne cazjle nemam sta gledati,sad okrenem broj i kazem "treba mi" i gotovo. Sad sam pricao bas sa jednim,kaze da su osjetljivi na kokcide,jedne godine kaze da je zakopao pune tacke napunjene crnim cajzlima,i od tad nece ih vise,ali su laki za uzgoj... zvacu sad ovoga sto znam da ih ima,da vidim kako se krecu

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on pet 14 lis - 18:42

EUMOx je napisao/la:

Cijenu diktira ponuda na trzistu,ako se malo izleglo i mala ponuda , ode cijena... Tu je situacija takva kakva je,vjerujem da ljudima nije lako izdvojiti odredjenu sumu novca...pa to dodje pola nase BH plate ako se nevaram...obecao sam jednom covjeku dole nesto svojih ptica po cijeni "brat bratu" bas iz tog gore razloga.

Za crne cazjle nemam sta gledati,sad okrenem broj i kazem "treba mi" i gotovo. Sad sam pricao bas sa jednim,kaze da su osjetljivi na kokcide,jedne godine kaze da je zakopao pune tacke napunjene crnim cajzlima,i od tad nece ih vise,ali su laki za uzgoj... zvacu sad ovoga sto znam da ih ima,da vidim kako se krecu

Nije ni meni lako izdvojiti eure pa ih izdvajam! A ako neko ne moze da drzi ovu vrstu tj. da izdvoji pare uvijek ima alternativa, balkanika(po mogucnosti divlja). I ja bi volio voziti ferarija, a vozim bmw. Laughing
    Ajde vidi to za cjzle i azijske pa mi javi na pm.

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 16 lis - 21:15

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 16 lis - 21:35

refa95

Broj postova : 1274
    Registration date : 12.04.2009

Postaj by refa95 on ned 16 lis - 22:02

Prekrasno cheers

DREZGA

Broj postova : 176
    Registration date : 01.04.2011

Postaj by DREZGA on ned 16 lis - 22:07

Super su ti ptice,kakvi su to cajzli može koja slika pozz Exclamation

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 16 lis - 22:19

DREZGA je napisao/la:Super su ti ptice,kakvi su to cajzli može koja slika pozz Exclamation

http://tiho.files.wordpress.com/2007/05/img_princ.jpg

DREZGA

Broj postova : 176
    Registration date : 01.04.2011

Postaj by DREZGA on ned 16 lis - 23:41

zoran ptice pjevice je napisao/la:

http://tiho.files.wordpress.com/2007/05/img_princ.jpg
    carduelis atrata

Starac_Mostarac

Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

Postaj by Starac_Mostarac on sri 16 stu - 13:32

Zorane, pokušavao sam te dobiti na mobitel , da nisi slucajno promjenio broj?

Pozdrav!

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on sri 16 stu - 15:07

Stari broj trenutno nije aktivan, a mozes me dobiti na drugi 066233054.

zoran ptice pjevice

Postaj by zoran ptice pjevice on ned 26 vel - 0:28

seadriver
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 919
    Registration date : 14.06.2008

Postaj by seadriver on ned 26 vel - 11:52