Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Faganjel, treba li ga smirit?

Share

Fago

Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

Re: Faganjel, treba li ga smirit?

Postaj by Fago on ned 1 stu - 0:55

Istina je BOCKA ono što želiš čuti Very Happy Ništa više.
    Očito je to tako s tobom.

Ako ne poznaješ Photoshop i digitalnu obradu fotografija nikad nećeš promijeniti avatar. Uostalom, mislim da i ta slika na tvom avataru nije tvoja, a to je već dovoljni pokazatelj stvarnosti.

Ne želim nikome držati prodike, ali ako si uvrjeđen činjenicom da se nisam uključio na tvoj forum (što sam ti kulturno obrazložio) i činjenicom da ne poznaješ osnovnu fizionomiju carduelis cannabine, onda ću pristati (tebi za gušt) reći da je sve od mene što tvoje oči vide jedna najobičnija virtualna stvarnost. Nadam se da si sada zadovoljan.

Ako nemaš znanja o nečemu, nemoj to komentirati, jer ispadaš smješan i neozbiljan za svoje godine.

Nikad nisam bio nekulturan (prema tebi). Ovo je tvoj 3. put da me neopravdano prozivaš. To ne trpim od mnogo dražih osoba, a kamoli ću od tebe. Sredi se, inače me ne komentiraj!

Uostalom ja sam na ovom Forumu zbog ptica i normalni ljudi koji vole ptice. I biti ću TU i dalje Very Happy

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on ned 1 stu - 3:06

FAGO,

VIDIM DA JE DOŠLO DO VELIKOG NESPORAZUMA PA ZATO MORAČU DA TI ODGOVORIM REDOSLEDNO KAKO BI ME ISKRENO SHVATIO.

# PRVO JA NISAM IMAO NAMERU OD MOG AVATARA DA NAPRAVIM FOTOMONTAŽU SA FOTOŠOP PROGRAMOM JER SLIKA NIJE MOJA I JE SA 30 MB. SAM ZNAŠ ŠTA TO ZNAČI.
    JA SAM MISLIO DA NAPRAVIM NOVI AVATAR POMOČU FOTOŠOPA, ZNAČI TO JE PRVI NESPORAZUM.

# DRUGO, SILOM PRILIKOM MORAO SAM DA NAUČIM KLONIRANJE SLIKA U FOTOŠOPU PRILIKOM PISANJEM JEDNE KNIGE U KOREL 13.
    ONO ŠTA SAM NAUČIO TO SU SAMO NEKOLIKO STVARI KOJE SU MI KORISTILE, A FOTOŠOP KAO PROGRAM NEMA NA SVETU DA GA SAMO JEDAN ČOVEK DETALJNO POZNAJE.

# TREČE POZIVAŠ SE NA POKANU KOJU SAM TI POSLAO I NAJLJUBAZNIJE SAM TE ZAMOLIO DA DOĐEŠ NA MAKEDONSKOM FORUMU JER SMATRAMTE VRHUNSKIM PTIČAROM I TO TEBI TREBA DA PRESTAVLJA KOMPLIMENT. I ZADOVOLJSTVO.
    MEĐUTIM U VELIKOJ SI ZABLUDI AKO MISLIŠ DA SAM TI ZAMERIO ŠTO NISI SE ODAZVAO POKANI, TO JE TVOJE LIČNO PRAVO.
    ZA TVOJE OBAVEŠTENJE DA ZNAŠ DA JA PRIJE OTVARANJA MAKEDONSKOG FORUMA OBRATIO SAM SE ADMINISTRATORU OVOG FORUMA I OBEČANA MI JE SVESRDNA POMOČ STIME DA MOGU DA POZOVEM ODREĐENE ČLANOVE OVOG FORUMA KAKO BI SE UZJAMNO SARAĐIVALO U RAMENU ZNANJA I MIŠLJENJA.
    TO JE URAĐENO I FUNKCIONIŠE NA ČEMU SAM PUNO ZAHVALAN.

# NA KRAJU FAGO, VOKABULAR KOJI SI UPOTREBIO PREMA MENI NEZASLUŽEM GA, VIDI U SVE MOJE POSTOVE DOBIJAO SI POHVALE I SADA TI MORAM REČI DA SI VRHUNSKI PTIČAR ALI KAO LIČNOST TE NE POZNAJEM.
    OBEČAVAM TI DA CU SE SREDITI JER NEDOZVOLJAVA MI MOJE DOSTOINSTVO I VASPITANJE DA ULAZI U TRAČARENJE.

# OVOM PRILIKOM NAJLJUBAZNIJE MOLIM ADMINISTRATORA DA MI NE ZAMERA ŠTO JE DOŠLO DO OVAKVOG NESPORAZUMA U BUDUČE SIGURNO NEČE IH BITI.

POZDRAV, BOCKA

Fago

Postaj by Fago on ned 1 stu - 10:38

Nema nesporazuma BOCKA Very Happy
    Sve je u redu, u najboljem redu!
    Stoj mi dobro,
    pozdrav
    Davor

P.S. Ni je ne volim tračeve, zato idem direktno u glavu Very Happy

krepat ma ne molat

Broj postova : 616
    Registration date : 31.03.2009

Postaj by krepat ma ne molat on pon 2 stu - 17:41

Čudo!!!! Si siguran da nije na red bullu javascript:emoticonp('Laughing')

franeperuzovic

Broj postova : 272
    Registration date : 29.09.2008

Postaj by franeperuzovic on uto 3 stu - 12:32

fago oli te koja zenska iznervirala Twisted Evil

sta si puka ka bomba cherry

Fago

Postaj by Fago on uto 3 stu - 13:59

Tko Frane Question
    Ja puko Question
    Very Happy Very Happy Very Happy sunny sunny sunny Laughing Laughing Laughing lol!

mipticar

Broj postova : 844
    Registration date : 01.05.2009

Postaj by mipticar on čet 5 stu - 0:22

Ova me fotografija podsječa na jedan isječak iz jedne knjige no ovaj se čas ne sječam no kazati ču kasnije.
    Ovo je meni kao Isus na križu sada .

Fago

Postaj by Fago on čet 5 stu - 0:43

mipticar je napisao/la:Ova me fotografija podsječa na jedan isječak iz jedne knjige no ovaj se čas ne sječam no kazati ču kasnije....

Traži, traži pa ćeš naći... geek

many

Broj postova : 762
    Registration date : 13.10.2009

Postaj by many on pet 8 sij - 15:36

I sad na kraju dali treba faganela smiriti,to tu ne piše a volio bih da se i o temi govorilo,šteta zanimalo me što če reči uzgajivači na to pitanje tj naziv teme a ono foto sekcija,hajde da sada udarimo po temi da čujemo pametne odgovore i naučimo nešto,ja volim učiti i skupljati znanje vjerujem i vi1

MilanNish

Broj postova : 47
    Registration date : 20.05.2009

Postaj by MilanNish on pet 8 sij - 16:53

U sustini je vec dosta toga napisano, ko ih je drzao zna da je po prirodi energicnija ptica od drugih zeba. Dosta toga zavisi i od temperamenta same jedinke, nekim pticama treba manje vremena da se priviknu na kavez nekim vise....
    Po mom misljenju, treba ostaviti vise ptica pa od njih napraviti selekciju i ostaviti najmirniju ili nekoliko njih. Ove sezone sam ostavio jednu za prijatelja i kako to obicno biva, nije ga bilo izvesno vreme da dodje po nju. Pticu sam cuvao na relativno "prometnom" mestu i kasnije kad je dosao prijatelj, ptica je bila izuzetno mirna, cak mirnija od moje. Ali, ponavljam, mnogo toga zavisi od same jedinke.
    Veliki pozdrav svima!

many

Broj postova : 762
    Registration date : 13.10.2009

Postaj by many on pet 8 sij - 17:19

slažem se genetski pitome ne zadržati sve i koješta!

krnjolac

Broj postova : 791
    Registration date : 16.03.2009

Postaj by krnjolac on pet 12 vel - 17:55

ma ko to kaže da su faganeli divlji....! lol!

http://www.youtube.com/watch?v=GdfUBCGR-LU&feature=player_embedded#

mutacija

Broj postova : 151
    Registration date : 05.01.2010

Postaj by mutacija on pet 12 vel - 18:35

Krnjolac svaka čast,ovo je nevjerojatno,a istinito!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 5:24

Sada je: sub 3 pro - 5:24.