Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Kanarinci stasa

Share

Gost
    Gost

Kanarinci stasa

Postaj by Gost on pet 5 oľu - 11:31

Dragi prijatelji,

Zovem se Jasenka, imam kanarince od kad znam za sebe (harz rolleri, malino). Kao ljubimce.

Dobila sam za rodjendan kanarinca stasa. Trudim se jako otkriti koji je. Mislim da prema C.O.M. klasifikaciji kanarinaca stasa spada u klasu A kovrčavi kanarinci, ali nisam sigurna koji od navedenih (ima ih 9 podvrsta kovrcavih kanarinaca stasa).

Zna li netko kontakt nekog uzgajivaca kanarinca stasa kome bih se mogla obratiti da mu posaljem e-mail sa slikom, kako bi mi pomogao savjetom klasificirati ga?

Hvala vam unaprijed od srca.

Jasenka

branimirf

Broj postova : 268
    Registration date : 10.02.2010

Re: Kanarinci stasa

Postaj by branimirf on pet 5 oľu - 11:37

jasenka nisi napisala odakle dolaziš...?nadam se da ćeš na ovom forumu rješit svoj problem ima dosta ptičara koji se bave kanarincima...sretno.

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on pet 5 oľu - 12:33

Stavite slike u ovaj topic i na odgovor necete dugo cekati !

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pon 8 oľu - 14:12

Dragi svi,

da nisam rekla odakle sam, ali iz Rijeke sam.

Inače, u medjuvremenu sam dosta istraživala i kontaktirala jednog uzgajivača g. Davorina Ptičara, kome sam poslala fotografije e-mailom i oboje mi je potvrdilo da je moja ptica Sjeverni Nizozemski Kovrćavi kanarinac. (Old Variety Canary - Northen Dutch Frill).

Eto bar nešto za početak. Malo sam nespretna u uploadanju slika na neke stranice.

Srdačan pozdrav,

Jasenka

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 5:22

Sada je: sub 3 pro - 5:22.