Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Alira

Share

čajka

Broj postova : 412
    Registration date : 01.05.2009

Re: Alira

Postaj by čajka on sri 15 pro - 15:37

ovo je u stvari kao i svaki drugi zoo hobi ništa posebno i cjene su iste kao i u drugim zoo po splitu , možda i griješim ali nisam vidio da je to nešto kao alira u zadru ili manitoba u rijeci a nama upravo nešto tako treba

bizar

Broj postova : 389
    Registration date : 21.09.2010

Postaj by bizar on čet 16 pro - 12:32

čajka (sri 15 pro - 13:37) je napisao/la:ovo je u stvari kao i svaki drugi zoo hobi ništa posebno i cjene su iste kao i u drugim zoo po splitu , možda i griješim ali nisam vidio da je to nešto kao alira u zadru ili manitoba u rijeci a nama upravo nešto tako treba

Sve si dobro rekao, ali treba čovjeku dati vremena, i Američki predsjednik kad bude izabran 100.dana ga se ostavi na miru, ne zajebaju ga novinari, htio sam reć da se trudi, ima smisla-sluha, pomalo treba mu dati vremena.
    A ako bude kao i ostali(što si spomenuo) ja ću opet iz Rijeke naručiti 1500.kuna (kao i prošli mjesec) sjemena i svega što mi treba za ptice..... Pozzz

čajka

Postaj by čajka on čet 16 pro - 12:39

bizar (čet 16 pro - 10:32) je napisao/la:
    čajka (sri 15 pro - 13:37) je napisao/la:ovo je u stvari kao i svaki drugi zoo hobi ništa posebno i cjene su iste kao i u drugim zoo po splitu , možda i griješim ali nisam vidio da je to nešto kao alira u zadru ili manitoba u rijeci a nama upravo nešto tako treba

Sve si dobro rekao, ali treba čovjeku dati vremena, i Američki predsjednik kad bude izabran 100.dana ga se ostavi na miru, ne zajebaju ga novinari, htio sam reć da se trudi, ima smisla-sluha, pomalo treba mu dati vremena.
    A ako bude kao i ostali(što si spomenuo) ja ću opet iz Rijeke naručiti 1500.kuna (kao i prošli mjesec) sjemena i svega što mi treba za ptice..... Pozzz
    upravu si bizar sačekat cemo ga neko vrime ali niko nema previše stpljenja zašto kod narudžbe od 1000 kn iz rijeke nekome davati 200kn zarade ako to može ići kao i dosada pozzzzzz

krnjolac

Broj postova : 791
    Registration date : 16.03.2009

Postaj by krnjolac on sri 29 pro - 10:18

jučer mi dvornik reka da stiže uskoro manitoba i major i zimovka od sinjskog uzgajivača,čeka papire....

zoke007

Broj postova : 52
    Registration date : 22.11.2010

Postaj by zoke007 on sri 29 pro - 12:45

Koji je to sinjski uzgajivač???

seadriver
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 919
    Registration date : 14.06.2008

Postaj by seadriver on sri 29 pro - 23:36

meni je receno da dolazi manitoba ovih dana i da ce se u pocetku prodavati samo refuzo

vlado

Broj postova : 856
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by vlado on sri 29 pro - 23:37

Koja će joj cijena bit

seadriver
    Moderator
    Moderator

Postaj by seadriver on sri 29 pro - 23:41

ne zna se jos

čajka

Postaj by čajka on sri 29 pro - 23:59

Rijetko ćeš di u splitu naći hranu za divlje ptice ispod 14 kn ili za kanarine 13.5 kn a ako kupiš direktno iz rijeke onda je za kanarine niti 9 kn ili za divlje odnosno grdeline 11,5 kn

Gost
    Gost

Postaj by Gost on pet 31 pro - 23:40

čajka je napisao/la:Rijetko ćeš di u splitu naći hranu za divlje ptice ispod 14 kn ili za kanarine 13.5 kn a ako kupiš direktno iz rijeke onda je za kanarine niti 9 kn ili za divlje odnosno grdeline 11,5 kn

čajka pa valjda on zna pošto se može nabavit hrana on je glavni za SPLIT hahaha

žare sritna nova tebi i čajki ........

čajka

Postaj by čajka on sub 1 sij - 0:07

WD-40 je napisao/la:
    čajka je napisao/la:Rijetko ćeš di u splitu naći hranu za divlje ptice ispod 14 kn ili za kanarine 13.5 kn a ako kupiš direktno iz rijeke onda je za kanarine niti 9 kn ili za divlje odnosno grdeline 11,5 kn

čajka pa valjda on zna pošto se može nabavit hrana on je glavni za SPLIT hahaha

žare sritna nova tebi i čajki ........
    on je glavni za svoj džep ako je i tu .... sve najbolje u novoj moj wd -40

ziko

Broj postova : 70
    Registration date : 02.01.2011

Postaj by ziko on ned 2 sij - 23:28

bio sam kod Dvornika u butigu .Solidno je opremljena,a momak je dobar.Trebamo ga malo gurnit svi tek je počeo samostalno radit.Bolje je da ima više butiga valjda će ih konkurencija prisilit da budu jeftiniji za nas uzgajivače koji trošimo malo više od ostalih

čajka

Postaj by čajka on pon 3 sij - 0:14

ziko je napisao/la:bio sam kod Dvornika u butigu .Solidno je opremljena,a momak je dobar.Trebamo ga malo gurnit svi tek je počeo samostalno radit.Bolje je da ima više butiga valjda će ih konkurencija prisilit da budu jeftiniji za nas uzgajivače koji trošimo malo više od ostalih
    nemože njega niko gurniti dok mu je cjena po kilogramu hrane od 14 do15 kn a čovika tu istu hranu drži ispod 10 kn zašto zašto zašto

marijanovic tino

Broj postova : 15
    Registration date : 13.11.2010

Postaj by marijanovic tino on pon 3 sij - 0:33

Samo vi gurajte ,ja sam šef Moga takujina

seadriver
    Moderator
    Moderator

Postaj by seadriver on pon 3 sij - 23:24

ma čajka to nije tako ka sta ti govoris, kojih 11.5 kuna iz rijeke manitobina za divlje? ja sam na izlozbi u splitu vricu manitobe za divlje platia 360 kn. pomjesao si nesto sa alirinom witte molen njoj je cijena za divlje oko 11.5

čajka

Postaj by čajka on pon 3 sij - 23:40

prijatelju dosada je cjena manitobine hrane vriće 25 kg za grdeline bila 250 kn a sada po novom je smanjeno pakiranje na 20 kg i ona sada košta 230 kn sada ti izračunaj pošto je kilogram te hrane

seadriver
    Moderator
    Moderator

Postaj by seadriver on pon 3 sij - 23:45

čajka ja sam na izložbi u splitu vriču manitobe za grdeline platia 360 kuna. vriča cardeulidi ti dodje 400 kuna. ne znam stvarno odakle ti te cijene, samo ti govorim koliko sam ja platia vricu spize

čajka

Postaj by čajka on pon 3 sij - 23:50

seadriver je napisao/la:čajka ja sam na izložbi u splitu vriču manitobe za grdeline platia 360 kuna. vriča cardeulidi ti dodje 400 kuna. ne znam stvarno odakle ti te cijene, samo ti govorim koliko sam ja platia vricu spize
    koliko sam upoznat ova moja je obična za grdeline a ti si uzeo neku bolju ja mislim da su mi rekli da se ta zove prestige ,tako da smo oba u pravu ,jesi li provjeravao koliko dođe ta što ti koristiš po splitskim zoo hobijima

seadriver
    Moderator
    Moderator

Postaj by seadriver on uto 4 sij - 0:02

evo sam sam provjeravao nije mi vrag da mira Very Happy ja sam uzea cardellino premium i to je vrića od 20kg, znam da sam platia 360kg, 18 kuna kilo sto je jako puno i nisam je ima vise namjeru uzimat jer je cijena paprena, a nisam gleda jos koju imaju ovi u neme. uglavnom ima vise vrste manitobine hrane za grdeline pa cijene variraju

čajka

Postaj by čajka on uto 4 sij - 0:07

seadriver je napisao/la:evo sam sam provjeravao nije mi vrag da mira Very Happy ja sam uzea cardellino premium i to je vrića od 20kg, znam da sam platia 360kg, 18 kuna kilo sto je jako puno i nisam je ima vise namjeru uzimat jer je cijena paprena, a nisam gleda jos koju imaju ovi u neme. uglavnom ima vise vrste manitobine hrane za grdeline pa cijene variraju
    Sve mi je jasno

ivan ri

Broj postova : 50
    Registration date : 08.12.2010

Postaj by ivan ri on uto 4 sij - 0:11

zato momci put rijeke i nemate brige Very Happy

čajka

Postaj by čajka on uto 4 sij - 0:13

ivan ri je napisao/la:zato momci put rijeke i nemate brige Very Happy
    imamo mi i lakši način nego prići 800 km

koce

Broj postova : 360
    Registration date : 16.04.2010

Postaj by koce on uto 4 sij - 0:14

seadriver je napisao/la:evo sam sam provjeravao nije mi vrag da mira Very Happy ja sam uzea cardellino premium i to je vrića od 20kg, znam da sam platia 360kg, 18 kuna kilo sto je jako puno i nisam je ima vise namjeru uzimat jer je cijena paprena, a nisam gleda jos koju imaju ovi u neme. uglavnom ima vise vrste manitobine hrane za grdeline pa cijene variraju

To je ta,i ja sam uzeo dvi vrice po toj cijeni,iz razloga,što sam zadnje dvije godine super zadovoljan sa tom hranom i grdelinima koji su ka topi,a 50 kn gori doli,vrlo važno i onako potrošin na pizdarije.

ivan ri

Broj postova : 50
    Registration date : 08.12.2010

Postaj by ivan ri on uto 4 sij - 0:15

znam,postoje mobiteli i autobusi Very Happy

čajka

Postaj by čajka on uto 4 sij - 0:19

ivan ri je napisao/la:znam,postoje mobiteli i autobusi Very Happy
    čovik je to organizira do savršenstva samo nazoveš i naručiš , stiže s 200 na sat

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 5:24

Sada je: sub 3 pro - 5:24.