Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

Poziv za učljanjenje u društvo za zaštitu ptica i prirode Čazma

Share

many

Broj postova : 762
    Registration date : 13.10.2009

Poziv za učljanjenje u društvo za zaštitu ptica i prirode Čazma

Postaj by many on sri 14 tra - 17:11

Eto proteklih dana sam malo bio aktivan na zaštiti prirode pa sam svoj plan za zaštitu ptica proveo i u djelo,osnovavši udrugu koja će se baviti zaštitom ptica i mprirode na području Bjelovarske županije.Pokrenuo sam postavljanje prometnih znakova rode na cesti koji će biti postavljeni uskoro a i medijski će biti poprečeno.Planiram i otvaranje azila za ptice pale iz gnijezda razglednice ribnjaka sisčani sa iznimnio rijetkim pticama za ovaj kraj ,prednjači eja močvarica(Circus aeroginosus)koja se jedino na Sisčanskim ribnjacima uspješno gnijezdi.Postavljati će se platforme za rode i kućice za ptice koje izrađujem anatomski i prilagođene su svakoj ptici posebno,te jamči dolazak baš te vrste ptice.osim toga kućice su postavljene specijalnom gumenom vrpcom koja ne oštećuje drvo i prilagođava se rastu debla.Planova je puno zato sam i u ovom Bjelovartskom listu napisao svoj broj na koji mi se mogu javiti svi koji bi htjeli biti članovi mojeg društva te tako zajedničkim snagama i znanjem,pomoči pticama Čazme.U jesen planiram izložbu svojih fotki u galeriji doma kultureu Čazmi pod naslovom Ptice i jaja pa bi bilo lijepo da pogledate i dadete mi kakvu kritiku ili prijedlog za projekte!

Drago_Nin

Broj postova : 96
    Registration date : 25.01.2010

Re: Poziv za učljanjenje u društvo za zaštitu ptica i prirode Čazma

Postaj by Drago_Nin on sri 14 tra - 21:25

Svaka čast!! cheers

Edi

Broj postova : 244
    Registration date : 11.11.2009

Postaj by Edi on sri 14 tra - 22:39

Svaka cast mestre.Evo ,ako ce moje uclanjenje pomoci u ostvarenju tvojih planova ja se uclanjujem.Javi mi iznos clanarine.

refa95

Broj postova : 1274
    Registration date : 12.04.2009

Postaj by refa95 on sri 14 tra - 22:41

svaka cast many

many

Postaj by many on sri 14 tra - 22:43

0 kn je članarina a ako ste ozbiljno zainteresirani ostavite mi adresu na mail da vam pošaljem pristupnice i iskaznice poštom,hvala na potpori i podršci dečki!

Zadnja promjena: many; sri 14 tra - 23:16; ukupno mijenjano 1 put.

Edi

Broj postova : 244
    Registration date : 11.11.2009

Postaj by Edi on sri 14 tra - 22:46

Reci onda kako mogu pomoci u radu udruge.

many

Postaj by many on sri 14 tra - 23:19

savjetima ili nekim potrepštinama koje će biti za ptice ključne dapače i opažanjem ptica i dojavom koje će biti sve kolektirane u bazi udruge te predane zavodu za ornitologiju!Usput imaš lijepog kanarinka na avataru,mali sladak!

Zadnja promjena: many; pet 16 tra - 14:55; ukupno mijenjano 1 put.

krstokljun

Broj postova : 1676
    Registration date : 01.11.2009

Postaj by krstokljun on čet 15 tra - 9:50

Many, tesko je naci rijeci, kojima bi se mogla pohvaliti tvoja inicijativa i zelja da pokusas vratiti prirodi, ono sto joj je nesumljivo covjek najvise oduzeo. Zato ti cestitam i skidam kapu.
    A sa druge strane paradoks. Tesko je naci bolji primjer od tebe, koji ukazuje da morate pokusati promijeniti slovo zakona, u zadnje vrijeme toliko puta pomenutog.
    Jer ovako mozda cak od istog media u jednom danu, dobijemo informaciju da si napravio veliki pomak ka ocuvanju zivotne sredine, pa i dobio neko priznanje za to, a u nastavku da si kaznjen jer krsis zakon o zasticenim vrstama ptica!!!
    U svakom slucaju odusevljen sam ovim tvojim gestom. Ako na bilo koji nacin mogu pomoci ja ili bilo ko od pticara iz Crne Gore, tu smo, racunaj na nas. Very Happy

many

Postaj by many on čet 15 tra - 10:05

Hvala puno ova podrška mi puno znaći biti će ubuduće projekata u sklopu društva pa se javite moj broj je 091 5781 841,pozdrav!

many

Postaj by many on sri 4 sij - 20:44

Prometni znakovi su postavljeni i izvršena je misija table ali tek počinje borba za zaštitu ribnjaka Siščani koju proučavam,puno ima onih koji pucaju i siju čahure po obalama i to na milione doslovno

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 13:12

Sada je: uto 6 pro - 13:12.