Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

EVROPSKI NOGOMET

Share

krstokljun

Broj postova : 1676
    Registration date : 01.11.2009

Re: EVROPSKI NOGOMET

Postaj by krstokljun on uto 20 tra - 23:45

Gaso tek sada sam vidio tvoje pitanje i pogrijesio bih u odgovoru sigurno.
    Mislio sam da ce Barselona dobiti, ali vidis.
    Bez obzira sto mi je Barsa draza, veceras sam navijao za Inter, treba malo promjene u evropskom fudbalu, do ove godine sve isto, 4 ekipe u polufinalu su bile skoro uvijek poznate, ove godine samo Barsa, nadam se da ce u finale igrati Inter-Bajern, iako bi bilo realnije da igraju Barsa-Lion

Renato.M

Broj postova : 1494
    Registration date : 14.12.2009

Postaj by Renato.M on uto 20 tra - 23:49

E upalim ja TV kad ono neka utakmica, igraju neki opasni lipokrom crveni ( lipokrom pastel ) protiv nekih crnih Azula .Pričalo se o nekoj kanti na strani domačih????
    Heee -Heee-Heeee za sad se smijem,pričao sam nedavno da je lopta okrugla, ja se još uvijek nadam.
    Serđooooooo šta si mi ono pričao ????? Very Happy Very Happy Very Happy

krstokljun

Postaj by krstokljun on uto 20 tra - 23:52

Renato, bio sam veceras navijac Intera, mislim prvi put u zivotu. I volio bih da zaigraju u finalu. Definitivno su nadigrali Barselonu.

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on sri 21 tra - 0:58

Moram nešto pro komentarisati u vezi ove utakmice:
    Uvek sam tvrdio da Murinja prati velika sreća u fudbalu ali ove večeri dokazao je da je dobar strateg i da odlično poznaje fudbalsku igru.
    Inter je od početka igrao presing odnosno igrač na igrač i sa veoma brzom igrom parirao Barsi, sreča ga je poslužila i kad je poveo sa 3:1 onda je povuko ekipu u odbranu.
    Videlo se da igrači intera nisu dovoljno fizički spremni pa jedva su odbranili rezultat.
    Jedan od razloga što je Barsa izgubila utakmicu je što Mesi je bio totalno izbačen iz igre a videlo se da se sve okreče oko njega.
    Revanš biče jako neizvestan i ja pretpostavljam da če inter iči dalje pomoču bolje izvodjenih jedanaesteraca.
    Pozdrav Bocka

seadriver
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 919
    Registration date : 14.06.2008

Postaj by seadriver on sri 21 tra - 1:03

To je nogomet. Svi su nedavno govorili Barca je jaka, osvojice ona sigurno ligu prvaka. Po meni nije ih Inter uopce nadigrao, desna strana Barcelonine obrane nije uopce radila, ne znam ko je bio tamo, Milito je po toj strani puca direkt ns gol u 1. poluvremenu 3 puta od toga samo jednom pogodia.Nema veze to sta su zatvorili Messija, on je ima nesto prostora ali kao da nije bia raspolozen. Kladim se da ce u uzvratu Barcelona sigurno zabit 2 gola a ako bude potrebno i treci i da ce ipak proci dalje.

brabus

Broj postova : 327
    Registration date : 26.09.2009

Postaj by brabus on sri 21 tra - 12:21

ljudi moji, Barcelona je igrala sa 50% snage, tek pri kraju su igrali kako oni igraju, Inter nema šanse na Nou Camp‎u...samlit će ih..

krstokljun

Postaj by krstokljun on sri 21 tra - 12:24

brabus je napisao/la:ljudi moji, Barcelona je igrala sa 50% snage, tek pri kraju su igrali kako oni igraju, Inter nema šanse na Nou Camp‎u...samlit će ih..
    Nisam ja bas siguran u to brabus, no vidjet cemo.

Branimir

Broj postova : 1968
    Registration date : 12.06.2008

Postaj by Branimir on sri 21 tra - 12:25

Inter me iznenadio jer je pokazao najbolju igru dosada,dva gola zaostatka su razlika koju Barcelona može nadoknaditi, ali i Inter može zabiti jednoga što im je sasvim dovoljno za prolazak!

Gost
    Gost

Postaj by Gost on sri 21 tra - 12:50

inter je odigrao odlicno,ali barsa se nece lako predati.ja navijam za inter .ali videcemo jos se igra.

krstokljun

Postaj by krstokljun on sri 21 tra - 23:48

Bajern ne odusevljava ljepotom, ali ide sigurno.
    Po meni nije trebalo biti crvenih kartona. mada sudjenje nije bilo pristrasno niti za koga.
    U revansu je sve moguce.

krstokljun

Postaj by krstokljun on pet 23 tra - 0:08

Fulam ne prestaje sa iznenadjenjima, nisam gledao samo sam vidio rezultat, 0-0 u njemackoj protiv Hamburga. Stvarno to je malo ko ocekivao.

Branimir

Postaj by Branimir on pet 23 tra - 13:52

Iznenađuje njihova dobra igra, mislim da su pritajeni favoriti!

krstokljun

Postaj by krstokljun on pet 23 tra - 14:32

A ja mislim da ce ih neko tako puknuti, da nece znati gdje su. Mada moram priznati da vec odavno nije slucajnost, ovoliko dobrih rezultata.

Branimir

Postaj by Branimir on pet 23 tra - 14:46

Sve je to za sada nategnuto, nema izrazitih favorita, Atletico je tuka Liverpool, HSv je neriješeno igra tako da je to sve tu negdje!Jako izjednačeno!

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on sub 24 tra - 18:43

pozdrav svima evo me nakon sedmice dana nista jos net nije stiga imaju nekih problema neman pojma sta je ,da dan par komentara Inter na Campnou ima 50% sansi ko i Barca po meni i sve je otvoreno ,inace vidicemo veceras oce li dobit Atalantu i Roma moze li sutra Sampdoriju dobit jer su se dobro namucili u kupu protiv Udinesea

krstokljun

Postaj by krstokljun on sub 24 tra - 19:14

Evo 5 minut, Atalanta vodi protiv Intera, ne znaci to nista.
    Koliko god da to nije onaj Inter sa pocetka sezone, oni utakmicu po utakmicu, polako prolaze sve sto su zamislili. Bez obzira sto ja navijam za Romu, Inter sa Murinjom bi mogao ponoviti ono sto je Pepe uradio sa Barsom prosle godine, A to je 6 titula. Nadam se da ce od tih 6 Roma uzeti 3, ali vrijeme ce pokazati. Nek to podijele Inter medjunarodnu scenu, Roma Italiju.

kreso

Postaj by kreso on sub 24 tra - 19:56

tesko ce i Romi bit ,nadan se da ce uzet prvenstvo ali bit ce tesko ,Inter istina ima sansu sve uzet ali i taj tempo triba izdrzat po meni triba in gol za proc Barcu jer Barca je sposobna kad igra svima 5 kom uvalit ,veliki presing vrse na obrane protivnika sa svih strana i tesko ih je zaustavit,nego da kazen malo i o nasem domacen kupu koju ric,unatoc pobjedi Hajduka nad Sibenikom u prvenstvu i sad kupu dosta kvalitetna druzina se okupila na celu sa Brankon Karacicem i stvarno me pozitivno iznenadila ,iako san uvjeren da ce Hajduk uzet kup svakako su momcad za respekt!

krstokljun

Postaj by krstokljun on sub 24 tra - 20:04

Nisam gledao prvu kup utakmicu, mada 2-1 nije neki rezultat, a opet pobjeda par dana pred tim u Sibeniku od 0-1. Po meni sanse po 50%.

Branimir

Postaj by Branimir on sub 24 tra - 20:46

Šibenik je igrao puno bolji nogomet, ali se Hajduk provukao, i po meni najlošiji igrač je Ibričič jer takve škrtosti nisam vidio u nogometu, a što se tiče Intera njima je sada problem Balloteli i incidenti u svlačionici!

krstokljun

Postaj by krstokljun on sub 24 tra - 20:55

Balotelli moj Brane stvara probleme jedino sebi, ako se nesto bitno ne promijeni u njegovoj glavi, evropski fudbal ce izgubiti zvijezdu.
    Tako drskog i nevaspitanog igraca punog sebe odavno nisam vidio.
    A to samo na njegovu zalost.

Branimir

Postaj by Branimir on sub 24 tra - 20:59

On ima dvije mogučnosti ili naučiti na lijepi način ili na grubi, treče mu nema! dečko se izgleda zanio nekim iluzijama!

krstokljun

Postaj by krstokljun on sub 24 tra - 22:12

Stah me za Milan veceras, kako je Palermo krenuo mislim da ce im trebati kamion da nose golove doma. 2-0 za 17 minuta.

kreso

Postaj by kreso on ned 25 tra - 14:53

Mislin da je uludo trosit rici na formu Palerma jer to je ekipa vec san pisa koja ima sve segmente koja prava momcad mora imat te su po meni u vrhuncu forme,ne cudi me uopce jucerasnja pobjeda nad po meni vec nemotiviranom Milanu da ista vise pokusa napravit, od naseg nogometa reka bi par rijeci o Ibricicu jedno moramo znat ,kad neki igrac postane u tako kratkom roku ljubimac publike opcenito u 90% slucajeva je to pozitivna strana igraca a ako dobro pogledamo zadnji niz neporazenosti Hajduka moramo priznat da je upravo Ibricic karika koja vuce bijele do pobjeda te ima veliku pozrtvovnost na terenu da bi ja apsolutno bez obzira slazen se s Branom zna nekad bit i egoista proglasia tog igraca za hajducko srce ove godine ,mislin da on i preuzima u nekim situacijama odgovornost na sebe jer ipak u napadu je on jedino ubojit da istinski zna ugrozit protivnicka vrata ,jer Ahmad Sharbini koji je velik golgeter po meni u Rijeci bia je neprepoznatljiv u Splitu a drugi su ipak neiskusni jos po meni za vece stvari,nadajmo se dogodine da ce bit bolja situacija u vrsku napada bijelih, dalje navodno nam se vraca Dario Simic u Dinama te vrlo vjerojatno za njim ce i Jerko Leko kako stvari stoje.Ovogodisnje iznenadjenje Cibalija je dobru lekciju dala sinoc modrima te mi se cini da je Kruno na izlaznim vratima Dinama, izdvojia bi jos dramu u Rijeci di je Rijeka okrenila 0-2 protiv Zadra te slavila na kraju s 3-2, i za kraj veceras forzza Rommmaaaaa! da zadrzi i dalje prednost!

krstokljun

Postaj by krstokljun on ned 25 tra - 15:03

Tesko ce biti Kreso, ali ako uspiju, onda su skoro sigurno prvi.
    Jedno sm siguran Inter im nece pokloniti titulu, zato se nadam da nece sada propustiti priliku, i to poslije ovakve trke i zaostatka u bodovima kojeg su imali. Cak i ne vjerujem sto su uspjeli nadoknaditi.

kreso

Postaj by kreso on ned 25 tra - 15:10

Rec ce mi Interisti da pilam pilu naopako ali viruj mi da Roma finale domaceg kupa i ostanu li i drugi u prvenstvu napravili su remek djelo s obziron na igracki kadar i uvjete koje imaju ne zaboravimo da je vrijednost Rominih igraca 50$ manja od vrijednosti Interovih zvijezda te nakon onog zaostatka malo se ko nada da ce im Inter ikad ove godine gledat u ledja!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 23:28

Sada je: ned 4 pro - 23:28.