Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

ZAHVALNICA

Share

krstokljun

Broj postova : 1676
    Registration date : 01.11.2009

ZAHVALNICA

Postaj by krstokljun on pet 23 tra - 13:29

Prije nekaoliko dana, zamolio sam par, prijatelja, poznanika od kojih neke i sa foruma da mi pomognu u nabavci lijeka kojeg je izuzetno tesko naci. Isti je potreban mojem ocu, i vjerovatno je jedina sansa da mu se produzi zivot. Nesebicnim zalaganjem lijek je pronasao ZoranV i ja mu se od srca zahvaljujem u svoje i u ime cijle moje porodice.
    Zorane lijepo je znati, da se jos na ovom svijetu moze naci ljudi dobre volje poput tebe. Uz dobro zdravlje tebi i tvojima,
    jos jednom veliko HVALA!!!

xyz

Broj postova : 2232
    Registration date : 09.06.2008

Re: ZAHVALNICA

Postaj by xyz on pet 23 tra - 14:17

Krstokljun drago mi je da si uspio pronaći lijek.

ZoranV svaka čast, odlična i lijepa gesta! cheers

Branimir

Broj postova : 1968
    Registration date : 12.06.2008

Postaj by Branimir on pet 23 tra - 14:47

Svaka čast Zoranu na učinjenom i krstokljunu na lijepim riječima! Very Happy

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on pet 23 tra - 15:16

Krstokljune,generacijo,malo me ovo dirnulo,zato moram i ja napisati nekoliko riječi.

Upoznali smo se preko ovog foruma i prepoznao sam u tebi čovjeka,kao i u većini forumaša,kad si mi se javio sa PP,dao sam si malo truda,a kad je bolest u pitanju ,tu bi svatko rado pomogao,a vjerujem da su dečki i pokušali,a ja sam imao sreće pa sam potrefio na osobu koja je u tom điru i još više smo imali sreće da bude baš,samo jedna kutija.Ja znam da bi i ti ,kao i mnogi i za mene isto to učinili. Svima ću rado pomoći ,ako je ikako u mojoj moći.

Ja bušim gdje burgija (borer ) ne može Very Happy

P.S. u nedjelju u 18 sati će ti lijek biti poslan za Podgoricu.

dr.nenad86

Broj postova : 756
    Registration date : 22.04.2009

Postaj by dr.nenad86 on pet 23 tra - 16:37

Svaka cast ZoraneV, po delima se vidi ko je kakav covek i ko koliko vredi, a cim si uspeo coveku naci ono sto mu je i suvise nego potrebno i poslao, vidi se da si pravi covek tj. pravi pticar.
    Ja sam prezadovoljan ovim forumom, nasao sam puno prijatelja, obnovio neka poznanstva, i svakodnevno me sve vise i vise iznenadjuju i odusevljavaju clanovi foruma, ovo je prava ekipa i druzina ovde, zato smo i tu da pored ptica ako smo u mogucnosti i koliko je u nasjoj moci pokusamo jedni drugima da izadjemo u susret i pomognemo. I ja bih imao da se zahvalim nekim ljudima sa ovog foruma, ali posebnu zahvalnost prema jednom clanu , koji ne voli mnogo da se hvali, prepoznace se on sam HVALA JOS JEDNOM.... ZORANE ZA OVAJ GEST SVAKA CAST, SKIDAM KAPU........ cheers cheers king

Pozdrav cheers

MARIN

Broj postova : 2096
    Registration date : 17.11.2008

Postaj by MARIN on pet 23 tra - 17:52

Ma Zoran je

Boban NA

Broj postova : 324
    Registration date : 19.04.2009

Postaj by Boban NA on pet 23 tra - 18:20

Bravo za gest Zoranu - stvarno svaka cast, a Krstokljunovom ocu zelim oporavak uz nadu da ce lek pomoci.

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on pet 23 tra - 18:54

Svaka čast Zorane,da je više ovakih ljudi koji vole pomoći svijet bi bio puno lipše mjesto za življenje. Svima koji ovo čitaju želim puno zdravlja i sriće,posebno Krstokljunovom ocu ! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

malinois

Broj postova : 1594
    Registration date : 19.03.2009

Postaj by malinois on pet 23 tra - 20:02

BRAVO , ovo su geste hvale vrijedne .

ERVINO

Broj postova : 628
    Registration date : 02.12.2009

Postaj by ERVINO on pet 23 tra - 20:05

Zorane šta reći Ti si jednostavno king king

Siskin

Broj postova : 437
    Registration date : 29.10.2009

Postaj by Siskin on pet 23 tra - 20:22

Svaka čast

bocka

Broj postova : 1656
    Registration date : 23.11.2008

Postaj by bocka on pet 23 tra - 20:43

Moram vam priznati da su meni i suze na oči pošle dok sam pročitao sve vaše postove.
    Zorane i svi ostli članovi ovog sjajnog foruma upamtite moje geslo "DOBRI LJUDI PREPOZNAJU SE PO DOBRA DELA"
    Pozdrav Bocka

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on pet 23 tra - 21:24

Dragi moji forumaši,sad mi već pomalo postaje neugodno,ja sam dobio poruku preko PP-a i pošto smo se već upoznali preko ovog divnog foruma, sa molbom da ,ako mogu ,da pogledam za taj lijek,ja mislim da je to jedna stvar koju bi svatko od vas napravio,zato sam danas malo zatečen sa ovom gestom od Krstokljuna,i ne bi želio da me sad gledate kao nekog heroja.
    Ja sam na forumu od 25.12 .2009 i preko ovog foruma sam upoznao ,stvarno desetak super ljudi,sa kojima sam popio kavu ,a i sa nekim sam čak i malo zamezio.Isto tako sam upoznao neke ljude ,sa kojima se još nisam osobno upoznao,a imam osjećaj kao da ih poznajem 20 godina i sa njima se družim poreko ovog foruma i osjećam se ugodno dok se zezam i dopisujem sa njima ,a igrom slučaja ,jedan od takvih sa kojima se volim dopisivati i zezati je moja generacija ,Krstokljun.Ima nekih sa kojima još nisam ni kontaktirao,ali rado čitam i njihove postlove i uživam u njihovim slikama i video klipovima.I za kraj ,postoji isto par forumaša sa kojim sam na početku krenuo u krivom smjeru,ali smo preko telefona ili PP-a sve riješili pozitivno.
    Zato želim reći,još jednom ,svi smo mi tu da se družimo i zabavljamo ,a kad treba i da pomognemo,kako u hobiju,tako i u životu,zato ovim šta sam našao te tablete ,imao sam samo jedan cilj,da pomognem svom prijatelju sa foruma,i da pokušam olakšati bolesničke dane njegovom ocu,a ja mu to od srca želim.

Zato ,nemojmo se svađati i provocirati jedni druge ,već krenimo sa druženjem. cheers

ikayke
    Admin
    Admin

Broj postova : 1510
    Registration date : 09.09.2008

Postaj by ikayke on pet 23 tra - 21:26

zoranV je napisao/la:Zato ,nemojmo se svađati i provocirati jedni druge ,već krenimo sa druženjem. cheers

Prave rijeci...samo tako naprijed....

toni69
    Opomena
    Opomena

Broj postova : 78
    Registration date : 23.03.2010

Postaj by toni69 on pet 23 tra - 23:01

zorana poznajem relativno kratko,čovjek zrači pozitivnom energijom.

vlado

Broj postova : 856
    Registration date : 22.01.2010

Postaj by vlado on pet 23 tra - 23:20

A šta drugo od Zorana očekivat nego ljudski postupak, svaka čast.

seadriver
    Moderator
    Moderator

Broj postova : 919
    Registration date : 14.06.2008

Postaj by seadriver on sub 24 tra - 0:17

Rijeci su premalo kako bi se iskazala vrijednost i znacaj ove geste! Nista drugo nego

Sina BL

Broj postova : 202
    Registration date : 31.10.2008

Postaj by Sina BL on sub 24 tra - 10:18

Zivio Zorane i svako dobro cheers

refa95

Broj postova : 1274
    Registration date : 12.04.2009

Postaj by refa95 on sub 24 tra - 10:29

svaka cast zorane king

PESTI

Broj postova : 1419
    Registration date : 11.03.2009

Postaj by PESTI on sub 24 tra - 11:27

Zorane , svaka čast je malo reči.

antonio

Broj postova : 247
    Registration date : 30.04.2009

Postaj by antonio on sub 24 tra - 18:40

A ovo sto je Zoran uradio za svaku je pohvalu a mogu vam rec da nije ovo prvi put da je Zoran pomogao osobama jos jednom svaka cast cheers

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on sub 24 tra - 18:45

Zoki svaka cast!!!

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Postaj by kreso on čet 24 oľu - 1:44

evo da probudin ovu temu koja nije bas cesta ali zahvaljujuci nekin ljudima ipak postoji i mislin da je svakome lipo vidit kad je neki novi post na njoj ,dakle moja svrha ovog posta je zahvala dvojici ljudi koji su mi bezbroj puta uskocili i pomogli da ako ja dogodine buden na natjecanjima oni ce bit glavni krivci za to cheers ,moja zelja je bila da ja sam oformin neko moje jato iz kojeg ce se moc u narednom periodu izabrat poneki primjerak za izac na natjecanje ,svakako sad kupin podatke i slusan klipove te "maltretiran"moje mentore Acu i Fredija sa pitanjima i sl.svakako je bolja opcija i brzi napredak imat takvog uzgajivaca blizu sebe pa skupa sa njin slusat i uocavat greske i dobre stvari kod pjeva malinoa ,ja trenutno nisan u toj mogucnosti i radin koliko mogu da to bude sta bolje i kvalitetnije ,posto ove godine nadan se vecen broju mladih jer san krenija sa 8 zenki ,svakako prva i najvaznija stvar je imat dobre ucitelje za te mlade ,jer to je ipak presudno zelimo li na natjecanja ,upravo zahvaljujuci Aci i Frediju rijesen je i taj veliki problem ,dobija san na dar dva ucitelja na kojima san in neograniceno zahvalan mislin da su opet pokazali da sve rade na poticanju ovog uzgoja da se sta vise prosiri na nas ljubitelje i svima nama su pomogli i pomazu sta s komentarima sta sa ticama !!!! eto mozemo bar mi iz sekcije pjeva bit prezadovoljni sta su ovakva dva clana tu sa nama svakako ne podcjenjujuci druge al u mom slucaju su oni ti koji su mi vodilje i smjernice u ovome hobiju te in jos jedanput HVALA!!!!

malinois

Broj postova : 1594
    Registration date : 19.03.2009

Postaj by malinois on čet 24 oľu - 10:53

kreso je napisao/la: evo da probudin ovu temu koja nije bas cesta ali zahvaljujuci nekin ljudima ipak postoji i mislin da je svakome lipo vidit kad je neki novi post na njoj ,dakle moja svrha ovog posta je zahvala dvojici ljudi koji su mi bezbroj puta uskocili i pomogli da ako ja dogodine buden na natjecanjima oni ce bit glavni krivci za to cheers ,moja zelja je bila da ja sam oformin neko moje jato iz kojeg ce se moc u narednom periodu izabrat poneki primjerak za izac na natjecanje ,svakako sad kupin podatke i slusan klipove te "maltretiran"moje mentore Acu i Fredija sa pitanjima i sl.svakako je bolja opcija i brzi napredak imat takvog uzgajivaca blizu sebe pa skupa sa njin slusat i uocavat greske i dobre stvari kod pjeva malinoa ,ja trenutno nisan u toj mogucnosti i radin koliko mogu da to bude sta bolje i kvalitetnije ,posto ove godine nadan se vecen broju mladih jer san krenija sa 8 zenki ,svakako prva i najvaznija stvar je imat dobre ucitelje za te mlade ,jer to je ipak presudno zelimo li na natjecanja ,upravo zahvaljujuci Aci i Frediju rijesen je i taj veliki problem ,dobija san na dar dva ucitelja na kojima san in neograniceno zahvalan mislin da su opet pokazali da sve rade na poticanju ovog uzgoja da se sta vise prosiri na nas ljubitelje i svima nama su pomogli i pomazu sta s komentarima sta sa ticama !!!! eto mozemo bar mi iz sekcije pjeva bit prezadovoljni sta su ovakva dva clana tu sa nama svakako ne podcjenjujuci druge al u mom slucaju su oni ti koji su mi vodilje i smjernice u ovome hobiju te in jos jedanput HVALA!!!!

Nadam se Kreso da imas neku rodicu za mene lol! lol! lol!

Vrbanja

Broj postova : 378
    Registration date : 07.03.2010

Postaj by Vrbanja on čet 24 oľu - 12:22

malinois je napisao/la:

Nadam se Kreso da imas neku rodicu za mene lol! lol! lol!

Veoma vazno MORA biti zaljubljenik u MALINOE

Ne u

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 7:42

Sada je: sub 3 pro - 7:42.