Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin

ZAHVALNICA

Share

kreso

Broj postova : 1804
    Registration date : 24.11.2008

Re: ZAHVALNICA

Postaj by kreso on čet 24 oľu - 14:53

heheh udale se sve davno s dicon su, zadnja je nedavno rodila hehehe

Carduel

Broj postova : 1278
    Registration date : 29.07.2009

Postaj by Carduel on čet 24 oľu - 15:15

Zorane, sve pohvale na učinjenom. Pozdrav

malinois

Broj postova : 1594
    Registration date : 19.03.2009

Postaj by malinois on čet 24 oľu - 15:25

kreso je napisao/la:heheh udale se sve davno s dicon su, zadnja je nedavno rodila hehehe

Kreso, Kreso ,nismo se razumili Very Happy Very Happy Very Happy

Nisam mislio na zenidbu affraid affraid lol!

bizar

Broj postova : 389
    Registration date : 21.09.2010

Postaj by bizar on čet 24 oľu - 18:30

Zorane, blagoslovljeno ti bilo
    ALI, ALI,,,,,, uvjek moj ali, molim vas forumaši, zašto se netko ne sjeti, zašto netko ne otvori jednu stranicu-post-okvir,,,ne znam kako se to već zove s molbama-potrebama-upitima-pitanjima,,,,,,, a svak može koliko je u mogućnosti(ako može, ako hoće, ako zna, ako je u mogućnosti,,,,nema silovanja) da napravi što može,
    -Ja na primjer mogu dosta toga iz Italije nabaviti, mislim da naši forumaši iz Istre mogu još i više,
    ---Evo primjer, meni trebaju prvih nekoliko brojeva AVI faune?????? ako netko ima, može da kopira, da pošalje, pomogao bi dosta,,,,,,,,
    Znači, da se otvosi neki post s potrebama, evo drugi primjer, g,Malinoisu treba "rodica",,,,, hebi ga budite ozbiljni, nemoj sad da ti treba Soraja ili 1000E,,, Pozzzzz

zadranin

Broj postova : 232
    Registration date : 06.03.2010

Postaj by zadranin on čet 24 oľu - 18:43

ZOKA moje duboko poštovanje i naklon , SVAKA ČAST , pozzzzzzzz

baltic

Broj postova : 779
    Registration date : 22.08.2009

Postaj by baltic on čet 24 oľu - 19:01

Zorane svaka cast ucinjenom gestu .

zoranV

Broj postova : 2908
    Registration date : 26.12.2009

Postaj by zoranV on čet 24 oľu - 22:15

Dragi moji,hvala vam na ovom svemu.To je bilo prije nekih godinu dana i to je bila slučajnost da sam baš ja naletio na te tablete cheers cheers .Ova situacija me zbližila sa Krstokljunom (Momom Popivodom) ,sa kojim danas imam jedan predivan prijateljski odnos,a uz to i poslovno smo počeli surađivati.Ja znam da velika većina vas na ovom forumu ,kad bi meni ili bilo kome od vas trbala usluga,svi bi rado pomogli i učinili uslugu.
    Zato uvijek govorim,ja mnoge od vas ne poznajem, osim preko tipkovnice,a imam osjećaj da sam sa nekima odrastao.Isto tako ,neke koje sam upoznao i vidio ih 2-3 puta,kad god ih sretnem i vidim,obradujem se kao svojima najmilijima cheers .Neki dan sam se vraćao iz Crne Gore i svratio na Klek kod Malinoisa,tako smo se ispričali i zezali ,a ja sam se ugodno osjećao ,kao da sam u svojoj kući.E to je bit ovog foruma,a ne svađe i vrijeđanja,kao i traženje mana u pticama i ljudima.Treba gledati sve pozitivno , MISLI POZITIVNO ,BIT ĆE POZITIVNO Very Happy cheers .Ovo je druženje i opuštanje,zato idimo u tom smjeru .Pozdrav svim ljudima dobrre volje Very Happy Very Happy

komiza

Broj postova : 955
    Registration date : 20.06.2009

Postaj by komiza on čet 24 oľu - 22:33

kreso je napisao/la: evo da probudin ovu temu koja nije bas cesta ali zahvaljujuci nekin ljudima ipak postoji i mislin da je svakome lipo vidit kad je neki novi post na njoj ,dakle moja svrha ovog posta je zahvala dvojici ljudi koji su mi bezbroj puta uskocili i pomogli da ako ja dogodine buden na natjecanjima oni ce bit glavni krivci za to cheers ,moja zelja je bila da ja sam oformin neko moje jato iz kojeg ce se moc u narednom periodu izabrat poneki primjerak za izac na natjecanje ,svakako sad kupin podatke i slusan klipove te "maltretiran"moje mentore Acu i Fredija sa pitanjima i sl.svakako je bolja opcija i brzi napredak imat takvog uzgajivaca blizu sebe pa skupa sa njin slusat i uocavat greske i dobre stvari kod pjeva malinoa ,ja trenutno nisan u toj mogucnosti i radin koliko mogu da to bude sta bolje i kvalitetnije ,posto ove godine nadan se vecen broju mladih jer san krenija sa 8 zenki ,svakako prva i najvaznija stvar je imat dobre ucitelje za te mlade ,jer to je ipak presudno zelimo li na natjecanja ,upravo zahvaljujuci Aci i Frediju rijesen je i taj veliki problem ,dobija san na dar dva ucitelja na kojima san in neograniceno zahvalan mislin da su opet pokazali da sve rade na poticanju ovog uzgoja da se sta vise prosiri na nas ljubitelje i svima nama su pomogli i pomazu sta s komentarima sta sa ticama !!!! eto mozemo bar mi iz sekcije pjeva bit prezadovoljni sta su ovakva dva clana tu sa nama svakako ne podcjenjujuci druge al u mom slucaju su oni ti koji su mi vodilje i smjernice u ovome hobiju te in jos jedanput HVALA!!!!
    Svaka čast Aci i Frediju a tebi fai cantare bene sti ucelli,non gli deludere perche ti fanno un cullo cosi ! flower

kreso

Postaj by kreso on čet 24 oľu - 23:20

heheh jak si Komiza!!!

kreso

Postaj by kreso on čet 24 oľu - 23:21

malinois je napisao/la:

Kreso, Kreso ,nismo se razumili Very Happy Very Happy Very Happy

Nisam mislio na zenidbu affraid affraid lol!
    HEHEHE znan ,znan .... Very Happy

Vasko-MK

Broj postova : 318
    Registration date : 22.01.2010

Pozdrav iz Makedonije

Postaj by Vasko-MK on sri 4 svi - 21:14

Svaka cast Zoranu. Ovaj primjer dokazuje da forum skuplja dobre ljude na jednom mjestu ne samo kad je rec o nasim ljubimcima, nego i osobno o nama. Samo tako neka ide i da nam svima Bog daje zdravlje.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 4:55

Sada je: pet 9 pro - 4:55.